Back to Question Center
0

Zastavte WordPress Spam s týmito Pro tipy od Semalt

1 answers:

Registrácia spam a spam komentár sú dva hlavné problémy pre blogy a webové stránky WordPress. Je bežné, aby sa na vysokorýchlostné webové stránky dostávali stovky tisíc komentárov spamu a falošných registrácií za týždeň. Tieto typy nevyžiadanej pošty môžu poškodiť alebo zničiť vašu povesť vyhľadávačmi a čitateľmi, ak to nebudete riešiť správne. Preto by ste mali čeliť spammerom a zamedziť pokusom spamovať vaše stránky alebo blog - entsorgung elektroschrott zrich. Našťastie, existuje niekoľko tipov na riešenie spammerov komentárov a spamových registrov.

Ak ste stránky WordPress správne nakonfigurovali, môžete sa poradiť s týmito tipmi: Frank Abagnale, špičkový odborník na Semalt , ktorý zabezpečí bezpečnosť a ochranu vášho webu na internete.

Tip # 1: Konfigurácia diskusných nastavení programu WordPress:

Hoci môžete nainštalovať veľké množstvo pluginov WordPress, ktoré sa budú zaoberať spamovým komentárom a registráciou, môžete nakonfigurovať nastavenia diskusie WordPress. Nachádzajú sa v sekcii Nastavenia v oblasti administrátora, ako napríklad www.abc.com /wp-admin/options-discussion.php. Najjednoduchším a najdôležitejším spôsobom, ako zastaviť komentáre spamu a registrácia spamu, je schváliť vaše pripomienky a dočasne zamietnuť registrácie manuálne. Praktickejšie však je nainštalovať doplnky, ktoré vám umožnia kontrolovať komentátora a automaticky ho schvaľovať..Pripomienky, ktoré vyzerajú nelegálne, nebudú uverejnené na vašich stránkach. Podobne aj používatelia, ktorých IP boli zaradené na čiernej listine, sa nebudú môcť zaregistrovať alebo sa prihlásiť na odber bulletinov.

Tip č. 2: Vždy skontrolujte nastavenia diskusie:

Ak chcete odstrániť nevyžiadanú poštu alebo registračný spam, mali by ste pred schválením čokoľvek na vašich webových stránkach testovať a skontrolovať nastavenia diskusie. Je to skvelý spôsob, ako znížiť počet spamových komentárov a registrácií prichádzajúcich na vaše webové stránky každý deň.

Tip # 3: Nainštalujte formuláre Captcha:

Formuláre Captcha sú inštalované veľkým počtom ľudí a pracujú ako silné antispamové nástroje. Pomáhajú znižovať počet spamových komentárov a zabraňujú zápisu spamu do určitej miery. Okamžite na svojom webe by ste mali nainštalovať formulár captcha a pokračovať v odstraňovaní komentárov, ktoré nevyzerajú legitímne. Okrem toho by ste nemali schváliť autora alebo editora, ktorému nemáte dôveru.

Tip # 4: Akismet plugin:

Akismet je taký skvelý a výkonný doplnok vytvorený spoločnosťou Automattic. Obsahuje kópie vašich komentárov vo svojej vlastnej databáze a pomáha vám zbaviť komentárov spamu a registračného spamu do určitej miery. Tento doplnok chráni vašu webovú lokalitu od spammerov a kontroluje každý komentár a registráciu na autentickosť pred jej schválením. Tento plugin však nie vždy schvaľuje legitímne pripomienky a nie je schopný skontrolovať, ktoré komentáre sú dobré a ktoré sú zlé.

Tip # 5: Zakázať komentáre k starým príspevkom:

Ďalšou skvelou stratégiou je zakázať komentáre na vaše staršie príspevky a zabrániť registrácii spammerov automaticky, keď vaše stránky rastú. Spamovatelia nebudú môcť komentovať, keď ste zakázali funkcie webových stránok. Prejdite do oblasti Nastavenia> Diskusia a vyhľadajte tlačidlo Automaticky zatvoriť komentáre. Kliknite na toto tlačidlo a reštartujte okno / operačný systém.

Tip č. 6: Vyžadovať Moderovanie:

Prejdite do oblasti Nastavenia> Diskusia, kde si môžete pozrieť rôzne druhy možností, ktoré vaša stránka WordPress ponúka na zníženie spamového komentára a registračného spamu.

November 30, 2017