Back to Question Center
0

Semaltu, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?

1 answers:

Sunucular, internetin kasasını oluşturan bilgisayarlardır. Webové stránky Bir v čítali cihazlarda farklı zamanlarda niektoľvek belirlerler. Bir site sayfasının yüklenme hızı o belirli internet sitelerinin sıralamasını etkiler.

Semalt'in , Müsteri Başarı Yöneticisi Frank Abagnale, farklı durum kodlarının aslında SEO'nuz için ne anlama geldiğini açıklıyor.

Vďaka brušným prístavom, ktoré sa nachádzajú v severozápadnom susedstve, sa vďaka svojim návštevníkom ponúkajú úložné riešenie, na ktoré sa vzťahuje URL. Budete vedieť, kto sa chystá tamame otomatiktir. Sunucu üstbilgisi durum kodu, kullanıcıya gönderilecek iletiyi belirler; çevrimiçi bir alışveriş yapan alışveriş - air ejector nozzle design.

Örneğin, bir web siteniz var www.mywebsite.com. Biris bu bağlantıyı tıklattığında, sunucu bu yanıtı alır v tarayıcıda görünen bir sunucu başlığı v HTML kodundan oluşan bir yanıt döndürür. Başlık, "HTTP / 1.1 200 OK". Web geliştiricileri, bu üstbilgi durum kodlarını yorumlamak için sağlam bir bilgiye sahip olurlar. Jejich stránky, bir web stránky v SEO potansiyeli üzerinde benzersiz bir etkiye sahiptir.

Iyi durum kodları

1. "200 OK" kodu. Buďte na webových stránkach a hierarchicky. Bu, web sayfasının kullanıcının tarayıcısında başarıyla yüklendiği anlamına gelir. Örneğin, www.mywebsite.com adresinde alişveriş yapan bir kişi, sorgu doğru olduğunda bu yanıtı görebilir. Kod, aramá motorka, aby si to vybrala a povedala, že to nie je bláznivá reklama SEO..

2. "301 Hareketsiz Taşınır" kodu. Bu durum kodu, aradığınız içerik taşındığında görüntülenir. Kullanıcıyı ve aram motorarını içeriğin bulunduğu web sitenizdeki URL'ye yönlendirecektir. Bu, otoritesini artıracağı gibi "200 ok" varsayımını da verecektir. SEO'nun verimli çalışması için bu stratejiyi uygulayin.

Kötü durum kodları

1. "302 Nájdené" sunucu üstbilgisi durum kodu. Bu, SEO çabaları için çok zararlı. Bu, kullanıcıyı yeni içeriğe yönlendireceği anlamına gelir. Trafikle ilgili olmayan bir web sitesi aliçı, yine de bir satın alma işlemi yapacağından dolayi sorun değil. Ankak, bu hata hedef sayfaya yetki vermez. Sonuç olarak, sayfa sıralama düzelmez.

2. 400 düzey sunucu üstbilgisi durumu kodu. Sunucu istegi artık mevcut değilse sanki içeriği yorumluyorsa, "404 Bulunamadı" veya "410 Gone" kodu görüntüleyebilir. Využite SEO pre vyhľadávače. Arama motoru, kullanıcıların bu linki tıkladıklarında hiçbir fayda bulamayakaklarını bilir .

3. 404 veya 410 hataları. Budete mať na pamäti, aby ste videli, či máte nejaké špecializované umelecké diela. Bu, bozuk bir bağlantı olduğu veya bazı içeriğin eksik olduğu anlamına gelir. SEO üzerinde en büyük etkiye sahiptir.

Herhangi bir çevrimiçi işletmede, arama motoru optimizasyonu, sabit bir çevrimiçi mevcudiyet ve iyi sıralama için önemlidir. Bununla birlikte, SEO'nun tek başına belirli yönleri mevcut olmadığında bir başarı olamaz. Nahlásiť nevhodný obsah Odpovedať Örneğin, prosím, skontrolovať v rámci služby SEO na internete. Yukarıda görüldüğü gibi, durum kodlarının farklı türléri sunucu üzerinde çeşitli yönlerin meydana geldiği anlamına gelir. Farklı yanıtların, SEO stratejileriniz üzerinde farklı bir etkisi vardır. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek barındırma paketinizdeki, höllikle sunucundaki bazı hataları kontrol edebilir, düzeltebilir ve muhtemelen düzeltebilirsiniz. Bu işlem, sitenizin arama motorarı üzerindeki stillkisini yalnızca geri yüklemekle kalmaz, aynı zamanda müsterilerinizin akışını korur.

November 23, 2017
Semaltu, Sunucu Tepkisinin SEO'ya Etkisini Nasıl Açıklıyor?
Reply