Back to Question Center
0

Semalta: Všetko, čo potrebujete vedieť o opakovaných útokoch na bezpečnostné webové aplikácie ao spôsoboch, ako im zabrániť

1 answers:

Zvýšenie malware napísané zacielenie okná skôr ako Mac operáciesystém v minulosti zanechal mnoho technologických guru rozmýšľajúcich o dôvodoch tohto trendu. Mnohí argumentovali, že to môže byť spôsobené silouMac, zatiaľ čo iní to videli vďaka veľkému počtu používateľov Windows, a preto ho robili cenným zámerom pre hackerov na webových stránkach.Bohužiaľ, popularita spoločnosti Mac prichádza s nárastom počtu trójskych koní a súvisiaceho malware s potenciálom poškodiť.

Igor Gamanenko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt ,sa zameriava na potrebu chrániť nielen prehliadače, ale aj webové aplikácie.

Zdroje hnacej sily pre hackerov na webových stránkach

Keď používatelia poskytujú informácie na uloženie vo vašej databáze, majú očakávaniaže zostane dôverné - î²î¹î¿î»î¿î³î¹îºî¿ îµî»î±î¹î¿ î±î³ïî¹î¿ï„ïî¹î±î½ï„î±ï†ï…î»î»î¹î±ï‚. Čo nie je známe, je to, že webový hacker niekde kopá okolo vašich webových stránok hľadajúcich slabýchpoukazuje na zneužitie. Ani jeden z nasledujúcich by mohol inšpirovať ich zámery.

  • Preukázať svoju zdatnosť spoločenstvu.
  • Príčina straty vašej spoločnosti prostredníctvom zničenia databázy
  • Používateľské údaje pilferov
  • Stiahnite si dôležité informácie na predaj na čiernom trhu. V tomto prípade,nezanechávajú stopy a dlhodobo nepoškodzujú.

Dôvody, prečo sa hackeri na webových stránkach zameriavajú na žiadosť

1. Popularita je hlavným dôvodom. Keď ste vytvorili úspešný internetmusí existovať konkurenti, ktorí sa cítia prežiť a musia urobiť všetko pre to, aby zostali relevantné.

2. Politické dôvody. Dôkazom toho sú také skupiny ako anonymný orchestrktorých motivácia k útoku na vlády a náboženské organizácie má robiť vyhlásenia.

3. Rozhnevaní zamestnanci tiež niekedy spolupracujú s outsidermi v dôsledku nespokojnosti.

Najčastejšie opakované hackerské útoky

1. Injektívne SQL útoky

V tomto prípade je cieľom útoku na databázu ukradnúť, zničiť alebo upraviťpoužívateľské informácie. Napríklad webový hacker môže upraviť finančné výsledky spoločnosti a ukradnúť kľúčové informácie o zákazníkochako čísla kreditných kariet.

2. Útoky skriptu naprieč stránkami

Ide o vkladanie škodlivého kódu, ktorý sa vykonáva na strane obete.

3. Distribuované útoky na odmietnutie služby

Ide o generovanie tisíc adries IP zameraných na zaplavenie stránky s dopravou.To spôsobuje, že stránka je pomalá alebo nedostupná na určité obdobie.

4. Krížové stránky Žiadosť o falšovanie útokov

Používateľ je vytlačený na stiahnutie odkazu alebo obrázku počas autentifikovanej relácie, ktorá pomáhapri výkone škodlivých útokov.

Spôsoby ochrany vašich aktív a používateľov

Keďže webové aplikácie sú obklopené všetkými vyššie uvedenými chybami, žiaden vývojárby chcel riskovať svoje úsilie. To si vyžaduje začlenenie preventívnych opatrení od počiatočných etáp až po konečné. niektoríriešenia sú prispôsobené konkrétnym úlohám, zatiaľ čo iné sú priebežne realizované. Prehľad kódov, ich skenovanie a programy na hľadanie chýbje potrebné vykonávať počas celého životného cyklu aplikácie. Pri hľadaní riešení špecifických pre konkrétne útoky si môžete vybrať z implementácie použitiaCAPTCHAS, použitie uložených procedúr s automatickými parametrami alebo použitie firewallu webových aplikácií, ktorý sleduje a blokuje potenciálútoky.

November 23, 2017