Back to Question Center
0

Semalt: Voľný spam filter pre Windows

1 answers:

Je ťažké chrániť doručenú poštu pred spamom a prichádzajúcim škodlivým softvérom a vírusmi. Avšak pomocou filtrovania spamu môžete zabrániť útokom škodlivého softvéru a vírusov a poškodeniu operačného systému. Igor Gamanenko, Semalt Customer Success Manager vám ponúka možnosť pozrieť si na špičkové filtre nevyžiadanej pošty pre Windows:

Spamihilator:

Je to jeden z najlepších a najefektívnejších spamových filtrov - vps home. Spamihilator je ľahko použiteľný a atraktívny program, ktorý pracuje so všetkými e-mailovými klientmi. Tento softvér bol vyvinutý Bayesian Filtre a má uspokojivé hodnotenie na internete. Spamihilator pomáha odstrániť viac ako 90 percent spamových správ predtým, než sa dostanú do vašej schránky. Či už používate ID Yahoo, MSN ID alebo máte účet Gmail, môžete jednoducho a pohodlne nainštalovať a integrovať tento spam filter. Tento nástroj je vysoko konfigurovateľný a môže pracovať s 30-bitovými aj 60-bitovými operačnými systémami.

Spamfence:

Spamfence je jedným z najlepších bezplatných spamových filtrov na internete. Je to jednoduchý, pohodlný a rýchly spôsob, ako sa zbaviť nevyžiadaných e-mailov. Okrem toho pomáha filtrovať naše vírusy a používa eXpurgate na vykonávanie svojich funkcií. eXpurgate je možnosť Spamfence, ktorá chráni vašu schránku po celý život.

SpamExperts:

Nástroj SpamExperts pomáha identifikovať a eliminovať nevyžiadanú poštu..Tento nástroj efektívne pracuje so všetkými ID e-mailmi a dokonale nakonfiguruje akýkoľvek program. Môže byť nasadený lokálne a v oblakoch a monitoruje všetky odchádzajúce a prichádzajúce správy. SpamExperts získal popularitu vďaka užívateľsky príjemnému rozhraniu a veľkému množstvu možností.

K9:

K9 je nádherne presný, presný a ľahko použiteľný emailový spam filter pre Windows. Tento nástroj spolupracuje s účtom POP, ID služby Gmail, ID Yahoo a Rediff.com. Umožňuje vám prístup ku všetkým jeho funkciám prostredníctvom užívateľsky prívetivého ovládacieho panela, kde môžete upraviť nastavenia vašich e-mailov a zabrániť spammerom posielať zbytočné a škodlivé e-maily.

G-Lock SpamCombat:

Je bezpečné povedať, že G-Lock SpamCombat je pomerne komplexný, kompetentný a užitočný nástroj, ktorý pravidelne filtruje spamové e-maily. Využíva zoznam čiernych zoznamov DNS na vykonávanie svojich činností. G-Lock SpamCombat má tiež predvolený e-mailový filter, ktorý zabraňuje tomu, aby spam a škodlivé správy spôsobovali problémy. Niektoré z jeho popredných funkcií sú zložité filtre, Whitelists, Blacklists, HTML validátory, DNSBL filtre a Bayesian filtre. Môžete si vybrať niektorú z týchto možností a integrovať ich do Windows, IMAP a POP3.

MailWasher Free:

Je pravda, že MailWasher Free je flexibilný, efektívny, užitočný a elegantný program na filtrovanie nevyžiadanej pošty pre systém Windows. Tento bezplatný nástroj môže byť integrovaný s viacerými e-mailovými ID a filtrovať škodlivý softvér a vírusy v priebehu niekoľkých sekúnd. Je to užívateľsky prívetivé rozhranie a možnosti, ako je filtrovanie nevyžiadanej pošty a filtrovanie e-mailov, a to lepším spôsobom s POP3, AOL, IMAP a Gmailom.

SpamWeasel:

SpamWeasel je najlepšie známy svojim plnohodnotným skriptovacím jazykom, ktorý používa na filtrovanie nepotrebných údajov a e-mailov. Jedná sa o jeden z najvýkonnejších programov pre e-maily aj operačné systémy. Napíše nové filtre, aby ste zabránili príchodu nezmyselných správ počas dňa.

November 30, 2017