Back to Question Center
0

Semalt: Typy spamových e-mailov a spamových komentárov, ktoré môžete získať

1 answers:

Je bezpečné spomenúť, že viac ako 92% webmasterov a blogerov je unavených spamovými e-mailmi a spamovými komentármi. Niekedy ľudia, ktorí súhlasili s prijímaním bulletinov, namiesto toho začali prijímať nevyžiadané e-maily a komentáre spam po celý čas. Riešenie týchto dvoch problémov je možné len vtedy, keď viete všetko o ich typoch. Tu Michael Brown Semalt Customer Success Manager spomenul rôzne typy spamových e-mailov a spamových komentárov, ktoré môžete získať nepretržite.

Spam pre odborníkov v oblasti sociálnych médií:

Odborníci z oblasti sociálnych médií a on-line marketingovia vedia, že spam v sociálnych médiách je hlavným problémom rôznych podnikov a značiek na internete. Aj keď ste zaneprázdnení propagáciou vašich produktov a služieb na sociálnych médiách, najmä v službe Facebook a Twitter, môžete byť napadnutí spamom - tavoli e sedie bambini legno. Sociálne médiá podvodníci a hackeri chcú vedieť všetko o vašej e-mailovej adrese a webovej stránke. Potom použijú tieto informácie na odosielanie nepárnych správ alebo ponechanie nepríjemných komentárov na vašom blogu; to všetko je možné vykonávať prostredníctvom stránok sociálnych médií.

Nesprávny Win Spam:

Spokojný víťazný spam sa vyskytuje, keď ľudia sťažujú na to, že nezískali žiadne ceny na internete, napríklad ak hráte nejaké videohry alebo používate niekoľko aplikácií online, možno budete chcieť vyhrať peňažné ceny alebo zľavy na nakupovanie online.Tak je miesto, kde sa začína spam šťastný víťaz, hackeri sa dozvedia, ktorí užívatelia majú záujem niečo vyhrať a lákať im s takzvanými úžasnými ponukami a obchodmi.

Spam na prácu s vysielaním:

Ide o iný typ e-mailovej nevyžiadanej pošty a komentuje spam, ktorý môže spôsobiť problémy. Používatelia, ktorí chcú rýchlo dostať svoje vysnívané zamestnanie, sa zvyčajne dostanú do pasce spammi a začnú dostávať nevyžiadané správy po celú dobu. Tiež blogeri, ktorí práve vyvinuli svoje blogy alebo webové stránky, sa tiež môžu stať obeťami spamového pracovného spomienka, keďže spameri ich lákajú s krátkodobými úspechmi. Nie je bezpečné, aby ste sa dostali do kontaktu s ľuďmi, o ktorých nič neviete. Na zabezpečenie vašej bezpečnosti by ste nikdy nemali zdieľať adresu alebo e-mailovú adresu vášho blogu s cudzincom.

Voľný iPad Spam:

Ak vám niekto ponúka bezplatné služby pre iPad, je pravdepodobné, že vás chce oklamať a môže ukradnúť vaše citlivé informácie. Tento spam apeluje na tých, ktorým chýba základné a pokrokové znalosti internetu. Všetky e-maily a komentáre, v ktorých sa uvádza, že vyhrali bezplatné iPady, sú pre nič iné dobré. Nikdy by ste nemali otvárať prílohy a čítať ich správy, pretože spameri budú infikovať váš počítač škodlivým softvérom alebo vírusmi.

Spam na stratu hmotnosti:

Obezita je jedným z najdôležitejších problémov na internete a mnohí ľudia chcú okamžite odstrániť ďalšie kilogramy. Bohužiaľ, neexistuje žiadna skratka, a budete musieť tvrdo pracovať. Tí, ktorí tvrdia, že môžete rýchlo schudnúť, sú v skutočnosti spameri. Môžu opustiť prepojenia späť na svoje škodlivé stránky vo vašej sekcii komentárov alebo vám môžu pravidelne posielať množstvo spamových e-mailov. Mali by ste byť opatrní pri zdieľaní osobných údajov s nikým, pretože väčšina osôb na internete sú hackeri.

November 30, 2017