Back to Question Center
0

Semalt Tipy pre prevádzku blogu úspešne

1 answers:

Pre každú platformu e-commerce, udržiavať stálu komunikáciu so zákazníkomje kľúčovým prvkom pracovnej praxe. Blogy vytvárajú silný kontakt s vašimi klientmi. Takže pridanie blogu na naše webové stránky je jedným z najviacefektívne miestne SEO techniky.

Odborník z Semalt Digitálne služby Frank Abagnale vysvetľuje dôležité aspekty používania blogu ako nástroja na rozšírenie komunikácie so zákazníkmi.

Čo potrebujete vedieť

Pre každú internetovú stránku pridávanie blogu znamená len mať platformu, kde je jednamôžu zdieľať príspevky, ako aj nový relevantný obsah. Vo väčšine automatizovaných systémov správy obsahu je zvyčajne v nej časť "blog".Pre ostatných vývojárov môže byť kódovanie blogu jednoduchou úlohou vďaka množstvu voľných šablón a drop-downov CSS - cheap windows vps servers. Rozdiel je vsystém správy obsahu, ktorý používa pre blog. Pre väčšinu ľudí pridávanie blogu priamo zahŕňa kliknutie na tlačidlo.Konvenčné nápady blogov pre vaše výklenky môžu zahŕňať:

  • Tipy na postup
  • Svedectvo skúseností
  • Novinky týkajúce sa vašich webových stránok
  • Osobitné služby, oddelenie alebo funkcie

Nevadí mi veľa o technických otázkach na vašom blogu.

Možno máte nejaké otázky pri zahrnutí blogu na webovej stránke. prenapríklad sa môže zdať, že návratnosť investícií, náklady na údržbu, obsah príspevku, ako pridať blog na webovú lokalitu, zamestnávať nezávislých a vývojárova automatizačné funkcie blogu. To sú dôležité úvahy, ale nemali by ste zobrať veľa času.

Myšlienka vytvárania blogu nezahŕňa veľa prvotných technických aspektov.Účelom ľubovoľného blogu je vytvoriť dobrý a efektívny spôsob komunikácie so svojimi klientmi. Blog je prostriedkom na komunikáciustane nie technickosť vytvárania dobre vyzerajúcej webovej stránky..

Zahrňte propagačné akcie

Reklamy môžete umiestniť na blog. Povedzme napríklad svoj deň žien a vymať on-line módne stránky. Na blogu môžete zahrnúť ponuku, ako je freebie. Napríklad, môžete povedať "priviesť tvoju dámu s tebou,a dostanete bezplatný vrchol plodín. "Existuje mnoho ďalších metód, ktoré môžete použiť na komunikáciu so svojimi klientmi o propagácii, napríklad:

  • 1. Publikujte ju na blogovom príspevku. Na vysvetlenie rôznych aspektov môžete použiť blogový príspevokvášho príbehu. Tento príspevok bude zverejnený v permalink.
  • 2. Zdieľajte adresu URL na sociálnych médiách. Použite sociálne médiá pre miestne kanály na publikovanie svojejpošta. Môžete použiť zacielené reklamy, ktoré smerujú do vášho mesta. Webové stránky sociálnych médií, ako sú LinkedIn a Twitter, môžu byť dobrým miestom na začatiespúšťanie zdieľania.
  • 3. Poslať email. Pripomenutie účastníkov o propagácii. Nezabudnite poskytnúťodkaz na túto pozíciu, ako aj súhrn jej obsahu.
  • 4. Nastavte kampaň Google AdWords. Môžete použiť kľúčové slová, ktoré sú zacielené na konkrétnevec vo vašej lokalite. Optimalizujte obsah a prevádzka bude plynúť.

Záver

Ktokoľvek môže začať blogovanie kedykoľvek. Dobre zavedené podniky vytvorili viaceroblogy, ktoré sa zaoberajú rôznymi aspektmi ich výklenku. Mnoho webových stránok môže mať prospech z používania blogu aj v režime autopilot. Blog môžebyť dobrým spôsobom, ako udržať neustálu komunikáciu s klientmi. Obsahuje rôzne funkcie, ako napríklad pripomienky a fóra, ktoré tvoriazáklad dobrého vzťahu so zákazníkmi.

November 23, 2017
Semalt Tipy pre prevádzku blogu úspešne
Reply