Back to Question Center
0

Semalt: Tipy na to, ako zabrániť spamu vo vašom WordPress

1 answers:

Chytanie pozornosti publika a posilnenie angažovanosti používateľov je mimoriadne dôležité, pokiaľ ide o marketing. Význam sekcie komentárov na vašich webových stránkach nemožno ignorovať. Pomocou sekcie komentárov môžete rýchlo začať online konverzácie a analyzovať spätnú väzbu zákazníkov v reálnom čase - joytokey ps3 setup networking.

Andrew Dyhan, vedúci odborník na Semalt , tu špecifikuje, čo potrebujete vedieť o Askimet.

Po inštalácii WordPress na webových stránkach dostanú klienti Askimet jednu zo štandardných funkcií. Veľké množstvo marketingových konzultantov nainštaluje program WordPress, ale nedokáže aktivovať funkciu Askimet. Zablokovanie a zabránenie spambotom je úloha, ktorú môžete rýchlo vykonať na lokálnej ploche.

Stretnutie komentár spam na vašich webových stránkach nie je zábava. Askimet bol vyvinutý a navrhnutý zakladateľmi WordPress. Askimet pomáha marketingovým poradcom pri označovaní a identifikácii spamových komentárov. Po charakterizovaní a identifikovaní komentárov spamu, webová služba spoločnosti Askimet uverejňuje komentár v mene obchodníkov. Zvážte možnosť získať kľúč API (Key Programming Interface) a analyzovať vaše komentáre spam každý týždeň.

Antispamová včelina

Antispam včely sú jedným z najlepšie zaradených pluginov, ktoré pomáhajú predchádzať spamu vo WordPress. Po aktivácii antispamovej včely sa nevyžaduje registrácia. Antispamová včelka používa na analýzu komentárov antispamové údaje. Antispamová včelka tiež kontroluje intervaly, v ktorých návštevníci uverejňujú komentár. Ak potenciálny klient zobrazí komentár ihneď po odovzdaní príspevku, včelí antispam označuje minulosť ako spamový komentár pre WordPress..

Overenie spoločnosti ReCaptcha

Tiež známy ako Google Captcha, ReCaptcha pomáha obchodníkom pri registrácii hesiel, komentárov a poverení pri registrácii. Služba Google Captcha vyžaduje, aby koncoví používatelia potvrdili totožnosť predtým, ako budú mať prístup na webové stránky. Toto bolo jedno z najlepších riešení, ktoré obchodníci používajú na zabránenie a zablokovanie spamu v službe WordPress.

Zvážte inštaláciu a aktiváciu doplnku na pokračovanie. Overte svoj formulár a získajte užitočné výsledky. Ak chcete skontrolovať, či sa komentár načítava na vašom webe WordPress, odhláste sa a skúste odoslať komentár.

Vypnutie Trackbacks vo vašom WordPress

Pred niekoľkými rokmi boli obchodníci s obsahom a blogeri bežne používajú stopy na komunikáciu. V súčasnosti používajú spamme používatelia trackback na odosielanie spamu na stránky WordPress. Ak chcete vyriešiť tento druh spamu v službe WordPress, zvážte vypnutie sledovania na vašich stránkach.

Ak chcete zakázať sledovanie na vašom webe WordPress, prejdite do svojho účtu "Nastavenia" a kliknite na možnosť "Diskusia". Kliknutím na možnosť "Trackbacks a pingbacks" môžete vypnúť funkciu pingbacks a trackbacks na vašom webe. WordPress spam môže byť ručne vypnutý aj za príspevok. Kliknutím na kartu Diskusie zakážete pingbacky na konkrétnych príspevkoch.

Odstrániť odkaz Nofollow z komentárov

Ak ste z vašich pripomienok použili nasledujúci odkaz, zvážte ich odstránenie. Vo väčšine prípadov webmasteri a marketingoví používatelia nakoniec dostávajú pokutu kvôli nahraniu komentárov nízkej kvality a spamu.

Vypnutie komentárov na vaše staré príspevky

WordPress spam môže byť veľmi rozzuřujúci. Ak máte kompiláciu minulých komentárov na svojich stránkach, zvážte vypnutie komentárov na vaše staré príspevky. Ak chcete ukončiť komentáre k obsahu, ktorý bol odoslaný pred mnohými rokmi, otvorte položku Nastavenia a kliknite na odkaz Diskusia pod nastaveniami komentárov vašej webovej lokality.

Počas uplynulých niekoľkých rokov bol spam spam WordPress významným problémom pre webmasterov a blogerov. Nedovoľte, aby komentár spam zničil vašu online kampaň. Použite úpravy a doplnky WordPress, aby ste zabránili spamovým komentárom na svojich webových stránkach.

November 30, 2017