Back to Question Center
0

Semalt predstavuje hlavné typy e-mailových spamových filtrov, ktoré musíte vyskúšať

1 answers:

Igor Gamanenko Semalt Customer Success Manager, uvádza, že v súčasnosti sa spam stalo domácim menom a viac ako osemdesiat percent e-mailovej prevádzky je zbytočné a bezvýznamné. Znamená to, že aktívna korešpondencia prostredníctvom e-mailu nie je možná bez ochrany pred spamom. Medzitým nevyžiadaná komerčná e-mailová správa (UCE) je digitálna nevyžiadaná správa nazývaná aj spam - south america vacation packages. V niektorých prípadoch je to absolútne neškodné a nespôsobuje žiadne problémy, ale niekedy môže vkladať škodlivé kódy a vírusy do vášho počítačového systému aj na webovú stránku. Vzhľadom na veľké množstvo e-mailov odosielaných na celom svete by ste mali sledovať e-mailové spamové filtre a vyskúšať všetky z nich, aby našli ten, ktorý spĺňa vaše požiadavky.

Filtrovanie spamu pre dospelých:

Spam pre dospelých je jeden z najčastejších typov spamu a filter, ktorý sa pre ne používa, je tiež pomenovaný ako spamový filter pre dospelých. Niekedy hackeri a spameri lákajú používateľov s produktmi a službami určenými na zvýšenie sexuálnej sily. Zanechajú spätné odkazy na svoje porno stránky alebo reklamy a chcú propagovať tieto veci na internete. Niekoľko rokov ľudia začali vytvárať filtre pre obsah spamu pre dospelých..Ak chcete vytvoriť takýto filter, stačí prejsť do oblasti Filtre svojej e-mailovej adresy, vytvoriť filter a pridať adresu URL na stránku pre dospelých, ktorá vás dlho dráždila.

Zdravie a medicína spam filtre:

Tento typ e-mailového spamového filtra je prospešný pre webové stránky a odosielateľov, ktoré propagujú produkty na zníženie telesnej hmotnosti, lieky na starostlivosť o pokožku, lieky na zlepšenie postoja, netradičné a čínske lieky, ako aj doplnky stravy. Ak vlastníte webové stránky, môžete nainštalovať príslušný doplnok WordPress, ktorý zabráni tomuto spamu. A ak ste dostali tieto falošné ponuky vo svojom e-maile, mali by ste jednoducho vytvoriť filter a pridať tieto ID do tohto filtra, aby ste im v budúcnosti zabránili v odosielaní nepríjemných správ.

Politické spamové filtre:

Politické spamy sa šíria vo forme politických hrozieb a činností súvisiacich s pádom. Extrémisti, teroristi a hackeri sa podieľajú na šírení tohto spamu na internete. Sú to negatívne zmýšľajúci ľudia a nerešpektujú ľudské hodnoty. To je dôvod, prečo vám stále posielajú spamové e-maily po celý deň a vôbec sa nestarajú o bezpečnostné alebo zákonné pravidlá. Politické spamové filtre sa dajú ľahko vytvoriť a môžu vám pomôcť zbaviť sa týchto podozrivých e-mailov, potenciálnych hrozieb a rizika straty peňazí.

Záver

Je pravda, že spam, vírusy, škodlivý softvér a nevyžiadané e-maily sú pre používateľov online veľkou hrozbou. Hackeri a spameri používajú rôzne techniky na to, aby nás podráždili a ukradli naše peniaze. Ak ste pre takéto e-maily nevytvorili žiadny filter, mali by ste sa držať ďalej od nevyžiadaných e-mailov, ktoré môžu zahŕňať nelegálne obchodné ponuky, automatické odpovede, vírusy, škodlivý softvér a všetky typy spamov, ktoré by vám mohli spôsobiť vážne problémy. Jedným alebo druhým spôsobom je emailový spam veľkou záležitosťou, ale filtre sú tu na vyriešenie väčšiny problémov na internete.

November 30, 2017