Back to Question Center
0

Semalt odhaľuje, ako sa CTR vzťahuje na vaše hodnotenie webovej stránky

1 answers:

Každý, kto si želá prosperovať v on-line marketingu, môže zvážiť vplyv ekologickéhomieru prekliknutia (MP). Rovnako ako obchodníci a jednotlivci robia trendovú analýzu, pokúste sa prekonať vaše konkurenty nasledovanímSEO trendy. Patenty a konkurenčné teórie spoločnosti Google však zostávajú neznáme hneď, ako nezverejnia kritériá ich algoritmuotvorene. Ale to, čo vieme, je, že CTR ovplyvňuje hodnotenie ako nepriamy faktor.

Trendy v online marketingu však prinášajú odlišný obraz. Napríklad ovládanie MPFaktory hodnotenia Google - long term care insurance alabama. Mnoho digitálnych obchodníkov sa snaží túto funkciu využiť čo najviac. V tomto článku, Jason Adler, úspech zákazníkaManažér spoločnosti Semalt odhaľuje niekoľko rozdielov medzi mierou CTR a poradím, vysvetľujúc, ako sa menia. Existujú tiež základné tipy, ktoré vám pomôžuMiera prekliknutia (MP) Google funguje dobre v organických SERP.

Ako ovplyvňuje CTR poradie

  • Aby bolo možné efektívne hodnotiť webové stránky, mali by existovať kritériá pre umiestnenie webových stránok do databázyobjednať. Google teda používa informácie, ako sú údaje o kliknutiach. CTR ovplyvňuje mieru kliknutia výsledkov SERP. Ako výsledok, webové stránky s najväčšímpočet kliknutí sa nastavuje na vrchu, zatiaľ čo tie s niekoľkými kliknutiami sú uvedené v spodnej časti. Algoritmus je nastavený na zváženie obsahus veľkým počtom relevantných kliknutí..Väčšina vyhľadávacích nástrojov používa toto kritérium vo svojich vyhľadávacích algoritmoch. Spoločnosť Google odporúča blogerommá veľký význam z hľadiska obsahu. Keď sa obsah stáva konzistentný, dochádza k kliknutiam. Tieto kliknutia robia webovú stránku odmenou vynikajúcejhodnotenie, čím zvyšujete výsledky SEO.
  • Po druhé, Google závisí od MP ako kritéria zobrazovania OneBox.webová stránka musí mať minimálnu mieru prekliknutia (MP) na získanie OneBoxu na svojich internetových stránkach. Google má automatický systém, ktorý skúma miery prekliknutia(CTR) na jednu prezentáciu OneBox na dotaz. Tento jav môže vysvetliť niektoré sezónne výkyvy v hodnotení konkrétnehowebovej stránky alebo stránky. Napríklad webová stránka môže mať dobré výsledky dnes, ale nie tak úspešná zajtra. Ako výsledok, digitálne marketinguby mal byť kľúčovým faktorom. Udržanie vašej CTR môže ponechať webové stránky vo vyhľadávačoch celkom dobre.
  • Internetová stránka by mala mať slušnú mieru kliknutia. Zapojenie stránok je rozhodujúcepre informácie, ktoré vyžadujú hodnotenie. Je dôležité zabezpečiť, aby ľudia, ktorí kliknú na odkaz na vašu webovú stránku, s ňou spolupracovaliobdobie. CTR zlepšuje vašu autoritu stránok prostredníctvom relevancie, čo zlepšuje vaše poradie. Ak má CTR najväčší úžitokz SEO, je potrebné organizovať obsah webových stránok dobre v názvoch a meta tagy. Spoločnosť Google zaraďuje webové stránky mimo relevanciu vášhoObsah. Skvelý obsah má vysokú mieru prekliknutia. Google algoritmus využíva túto funkciu na rozlíšenie toho, akú konkrétnu pozíciumiesto si zaslúži.

Záver

Online obchodníci môžu nekonečne diskutovať o tom, či má MP na Google vplyvvýsledky vyhľadávača alebo nie. Pravdou je, že CTR naozaj pomáha tomu, aby bola webová stránka vyššia. Je však ťažké porozumieť vzťahumedzi MP a SEO. Dúfame, že tento článok vám pomohol pochopiť vzťah medzi týmito dvoma konštantami a spôsobmimôžete dosiahnuť dobrú mieru prekliknutia (CTR) Google na organických SERP.

November 23, 2017
Semalt odhaľuje, ako sa CTR vzťahuje na vaše hodnotenie webovej stránky
Reply