Back to Question Center
0

Semalt Expert ubezpečuje, že potrebujete chrániť webové stránky pred pokusmi o hack - Tu je How

1 answers:

Existuje mnoho foriem škodlivých útokov cez internet. Mnoho ľudí čelí dielommnohých hackerov v ich každodenných podnikoch, ako aj počas ich práce. Hackeri trávia veľa času, keď sa snažia zistiťrôzne metódy, ktoré môžu použiť na vykonanie svojej práce. Väčšina z týchto metód zahŕňa úlohy, ako sú útoky DDOS alebo dokonca krížové lokalityskriptovanie. Všetky tieto útoky majú sobecký motív, ako aj veľké utrpenie pre obete - vu tv official website.

Bežne hackeri môžu zacieľovať na vaše webové stránky z mnohých dôvodov. Zvyčajne by mohli byťodcudzenie informácií o používateľoch, ako sú informácie o kreditných kartách alebo dokonca správy administrátora. V iných prípadoch môže hacker ukradnúť cennéinformácie z webových stránok, ako sú informácie o klientovi, ako aj prihlásenia na rôzne kľúčové aspekty spoločnosti. hackerimôže tiež spôsobiť nespravodlivú hospodársku súťaž, kde hacker môže znížiť vaše webové stránky alebo vaše vyhľadávanie Optimalizácia (SEO) poradie v arôznych spôsobov. V dôsledku toho je nevyhnutné chrániť váš systém pred hackermi.

Jack Miller, vedúci expert z Semalt ,rozpracováva niektoré spôsoby, ktoré vás môžu udržať mimo útokov týchto ľudí:

Ochrana pred neoprávneným vstupom

Jedna z najjednoduchších vecí, ktoré môže hacker urobiť na vašom webe, sa pokúša prihlásiť sa ako administrátor.V dôsledku toho sa môže hacker pokúsiť hádať rôzne heslá, aby zistil, ktorý z nich by mohol spadnúť kvôli vašej neznalosti. Používanie bezpečných hesielje nevyhnutné. Heslá ako 12345 nie sú bezpečné a môžu vystaviť celý web hackerovi. Okrem toho by ste nemali používať hesloto je príliš ľahké uhádnuť. Slová ako meno vášho dieťaťa môžu byť absolútnym odhadom pre osobu s týmito vedomosťami. Namiesto toho skombinujterôzne znaky v rôznych formách.

Skriptovanie medzi stránkami (XSS)

Toto je hack, ktorý vyžaduje koniec používateľa. Tento hack zahŕňa použitie niektorýchformuláre a textové polia, ktoré používate, ako napríklad formulár na odber. Hacker vykročí kód na vloženie do formulára používateľa obsahujúceho skript. nastlačíte enter, skript začne bežať na vašom serveri. Výsledkom je, že hacker získa prístup ku všetkým údajom o zákazníkoch, vrátanestlačenie klávesov, ktoré zákazník zasiahne kedykoľvek sa prihlasujú na vaše webové stránky. Ak chcete túto chybu odstrániť, potrebujete spôsob kódovaniainformácie o vašich formulároch predtým, než ich budete do svojej databázy privádzať. V dôsledku toho sa skript nemôže spustiť vo vašej databáze, pretože už existujúzavedené opatrenia, aby sa neuskutočnilo.

Záver

Pri každom podnikaní v oblasti elektronického obchodu je kybernetická bezpečnosť hlavným problémom, keď prídena prácu online. Existuje mnoho pokusov o hack a osoby, ktoré môžu chcieť hackovať vaše webové stránky pre mnoho webových stránok. Bezpečnosť vášhostránka, ako aj blaho Vašich klientov, veľmi závisí od vašich prác ako administrátora.

November 23, 2017