Back to Question Center
0

Semalt Expert: Tipy na vizuálny obsah

1 answers:

V dnešnej dobe môžu klasické obrazy predstavovať správu za tisíc slov. Obrázky sú rýchle pochopiteľné, obsah prináša primárny nápad v jednej perspektíve. Výber obrázkov však môže byť zložitý.

Spoločnosť Google oznámila novú aktualizáciu v januári 2017. Ako reforma bude video obsah, rovnako ako aj iný vizuálny obsah, zaradený do kategórie SERP rovnako ako priemerný písomný obsah. Takže spievanie rôznych obrázkov na optimalizovanej stránke bude generovať návštevnosť webových stránok z organických vyhľadávacích dopytov. Výsledkom je, že mnohé spoločnosti využívajú túto techniku ​​na to, aby z ich online obchodných prístupov zarobili milióny peňazí.

Andrew Dyhan, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt , popisuje niektoré tajomstvá vytvárania skvelého vizuálneho obsahu pre vaše webové stránky.

1. Nepoužívajte skladové obrázky

Obrázkové obrázky sú ťažko maskované na ľubovoľnej webovej stránke. Získanie vysokokvalitných obrázkov od fotografa môže spôsobiť, že vaša webová stránka UX porazí dizajn vášho konkurenta. Navyše, obrázky s ostatnými značkami sú zaradené aj na SERP, čo robí celý proces prospešný pre vás. Zostať mimo zásoby je dôležité. Obrázky skladieb netrvajú na autoritatívnej značke, preto stránky strácajú autentickosť. Vo väčšine prípadov ich vzory a farby nezodpovedajú rozloženiu vašich webových stránok..Táto zložitosť spôsobuje, že akcie sa stávajú stratou v spôsobe, akým sa objavuje dizajn webových stránok. Vytvorenie nových obrázkov môže byť užitočnou metódou na odstránenie tohto problému.

2. Vizuálny obsah môže zvýšiť kreativitu

Vzhľadom na to, že vek internetu pretrváva, vizuálny obsah naďalej pokračuje. Mnoho obrázkov sa stane príliš rozšíreným, takže by sa nemali objavovať nikde na vašich webových stránkach. Váš obrázok by sa nemal objavovať ani na iných webových stránkach. Táto originalita je prvkom autenticity, ktorý môže spôsobiť, že webové stránky dosiahnu určitú autoritatívnu existenciu v určitom výklenku. Tvorivosť navyše prináša rôzne formy vizuálneho obsahu, ktoré ilustrujú rôzne veci. Napríklad vedci z oblasti medicíny prišli s 3d ilustráciou ľudskej anatómie

3.Používajte obrázky, ktoré "vylepšujú váš príbeh"

Jedným z najlepších spôsobov zachytenia pozornosti vášho publika je použitie techník rozprávania. Prostredníctvom tejto metódy môžete zaujať pozornosť svojho publika a zapojiť ho do svojho obsahu. Takéto používanie webových stránok vytvára stimuly pre spoločnosť Google, ktoré im umožňujú posielať výhody v porovnaní s vašimi konkurentmi. Príbeh rozprávania je primárnym jadrom vytvárania dôrazu v online obsahu. Okrem toho rozprávanie vytvára prvok vizuálneho poznania a príťažlivosti. Obchodníci môžu zacieliť niektoré výklenky pomocou príbehov zodpovedajúcich tomuto špecializovanému spôsobu života. Napríklad v tejto sekcii môžu sprevádzať biznis alebo evanjeliové stránky.

Vizuálny obsah sa nedávno stal jedným z najúčinnejších spôsobov, ako dostať svoje hodnotenie na stránky SERP. Mnoho webových stránok sa podarilo prostredníctvom tejto metódy na svojich stránkach elektronického obchodu. Avšak vrátane vizuálneho obsahu na vašich webových stránkach môže byť stresujúca úloha a mnohí ľudia to často nedarí. Použite túto príručku poskytovanú spoločnosťou Semalt Digital Services na optimalizáciu vášho vizuálneho obsahu, aby ste čo najlepšie využili vaše internetové stratégie Source .

November 23, 2017