Back to Question Center
0

Semalt Expert spracováva formu Caldera, najsilnejší plugin pre stránky WordPress

1 answers:

Kontaktný formulár spam je podráždený a nepríjemný a spôsobuje veľa bezpečnostných rizík pre váš blog alebo webové stránky. Zablokovanie nevyžiadanej pošty a udržiavanie bezpečného kontaktného formulára by malo byť vašou najvyššou prioritou, ak používate Caldera Forms. Artem Abgarian, Senior Senior Customer Success Manager, vysvetľuje, že ak chcete povoliť komplexné a silné antispamové programy pre kontaktný formulár, mali by ste najprv vytvoriť úplne nový formulár - web development and software development companies. Akonáhle sa to stane, nástroj proti spamu bude pracovať na udržaní vašich formulárov bez spamu a botových útokov.

Čo robiť, ak dostanete nevyžiadanú poštu s formulármi Caldera?

Ak použijete predvolený doplnok med pot potania s formulármi Caldera a nefunguje správne, existuje niekoľko spôsobov, ako sa spam okamžite zbaviť:

  • Najprv by ste mali radšej používať dobre riadený a organizovaný blokátor WordPress, ktorý zabezpečí zablokovanie všetkých robotov a pavúkov, aby sa dostali na vaše webové stránky. V tomto ohľade odporúčame použiť WPEngine a Pantheon
  • .
  • Môžete tiež použiť e-mailové služby, ktoré automaticky blokujú spam. Navrhujeme Caldera Forms Pro pre Formuláre Caldera a SendGrid pre všetky ostatné e-maily..
  • Používanie antispamového pluginu je tiež dobré. Existujú stovky tisíc antispamových pluginov vo vašom adresári Wordpress Plugin a môžete si vybrať príslušný doplnok a nainštalovať ich čo najskôr.

A čo pole reCaptcha?

Je tiež dobré získať reCaptcha a zabrániť spamovým komentárom na vašich webových stránkach. Toto pravdepodobne nebude fungovať správne s Caldera Forms, takže budete musieť manuálne upraviť jeho nastavenia. Bezpečné je povedať, že služba reCaptcha je menej efektívna a užitočná ako štandardné antispamové pluginy uvedené nižšie.

Caldera Forms Anti-Spam:

Ak vlastníte webové stránky WordPress, musíte tento plugin nainštalovať čo najskôr, aby ste zabránili tomu, že Caldera Forms bude obsahovať spam a vírusy. Jedná sa o užívateľsky prívetivý a web-priateľský plugin, ktorý je zadarmo a prichádza s desiatkami funkcií. Pomocou tohto nástroja môžete získať prístup k podrobným pokynom o tom, ako vytvoriť krásny kontaktný formulár. Tento doplnok ponúka staviteľov formulárov drag-and-drop, možnosti živého ukážky, šablóny na urýchlenie vytvárania formulárov a pomáha vytvárať v priebehu niekoľkých sekúnd odpovedajúce formuláre.

Clean Talk Anti-Spam:

Tento doplnok WordPress môže byť integrovaný do formulárov Caldera jednoducho a pomáha predchádzať spamu v sekciách komentárov. Najlepšia časť je, že prichádza v bezplatných aj prémiových verziách. to znamená, že bezplatná verzia je vhodná pre malé a súkromné ​​blogy a prémiová verzia je skvelá pre veľké webové stránky a online značky. Možnosť Gravity Forms umožňuje upraviť existujúce formuláre a dať im silný a mimoriadny vzhľad.

Anti-Spam Bee:

Je to komplexný a užitočný doplnok WordPress pre Caldera Forms. Poskytuje bezplatné antispamové služby a má milióny aktívnych inštalácií na internete. Kontaktný formulár 6 môže byť tiež upravený pomocou tohto pluginu a je užívateľsky prívetivý. Okrem toho je pre používateľov k dispozícii množstvo rozšírení a tento doplnok môžete prispôsobiť podľa vašich požiadaviek a očakávaní. Obsahuje tiež podporu reCaptcha a môže spracovať formulár s podporou Ajaxu.

November 30, 2017