Back to Question Center
0

Semalt Expert odhaľuje SEO stratégie, ktoré fungujú dokonale

1 answers:

Úspešný SEO marketing sa nespolieha len na kľúčové slová. Hlbšie pochopenie cieľového publika, ako sú ich online vzory, otázky a ciele, je tiež nevyhnutné. Udržanie zdravého SEO na súčasnom trhu závisí hlavne od toho, ako dobre obchodník uspokojuje zámer používateľa. Môžete mať kvalitný obsah na webe, ale zabezpečenie toho, aby návštevníci mali skvelé používateľské skúsenosti, ide ruka v ruke s poskytovaním riešení ich potrieb.

Ivan Konovalov, manažér úspechu zákazníka Semalt , tu uvádza praktické stratégie na zvýšenie vašej marketingovej kampane - castalia dermopur gel polish.

, SEO

Google robí úmyselné zmeny svojich základných algoritmov stokrát ročne. To robí SEO marketingu dosť náročný, pretože neexistuje istý spôsob, ako unikátne optimalizovať stránky, aby mu vysokú hodnosť vo výsledkoch vyhľadávania.

Najlepším spôsobom, ako čeliť týmto účinkom, je sústrediť sa na prvok, ktorý sa úplne nemení: ľudia. Akonáhle ste si vedomí potreby cieľového publika a jeho zámeru vyhľadávania, stáva sa ľahké vytvoriť obsah okolo neho. Je dokonca lepšie ako spoliehať sa na kľúčové slová, ktoré vám za krátkodobé obdobie poskytnú dobrú hodnosť.

Integrácia používateľského zámeru v marketingovom obsahu je tiež dôležitá pre marketingových pracovníkov, pretože môžu veľmi ľahko vykonávať prieskum trhu. Keď už sami použili vyhľadávacie stroje , vedeli by o tom, ako hľadajú odpoveď na dotaz, o možnostiach vyhľadávania, o možnostiach, ktoré vyhľadávače poskytujú, aby získali rozmanité výsledky, a vyhľadávacie frázy vrátia najrelevantnejšie výsledky ,

UX

Analýza vykonaná na základe zámeru používateľa pri práci s vyhľadávacím nástrojom má významný vplyv na to, ako obchodníci rozvíjajú väčšiu skúsenosť používateľov. Dobrá používateľská skúsenosť je podobná implementácii SEO kampane v tom, že vyžaduje pocit empatie pre zamýšľané publikum. Je ľahké prispôsobiť skúsenosti na základe toho, čo vy, ako obchodník, považujete za najlepšiu cestu. Pre širšie publikum sa to však stáva trochu viac.

Navrhovanie UX si vyžaduje značný výskum, ktorý by mal slúžiť ako usmernenie na vytváranie kvalitného obsahu pre cieľových užívateľov. Zoznámenie sa s potrebami užívateľskej základne by malo pomôcť informovať o obsahu, ktorý budete umiestňovať na stránkach, aby ste tieto potreby uspokojili. Čím hlbší je výskum, tým lepšie môžete prispôsobiť stránku, aby ste im poskytli najlepšie služby a skúsenosti, ktoré si zaslúžia.

Kto to najlepšie robí?

SEO: Stránky, ktoré používateľom poskytujú čo najpresnejšie výsledky rýchlym a efektívnym spôsobom, patria medzi tie, ktoré uspokojujú ich zámer. Hlavným cieľom spoločnosti Google je poskytnúť vynikajúcu používateľskú skúsenosť, a preto stránky s najkvalitnejšími zdrojmi online majú najsilnejšiu SEO. Nepoužívajú duplicitné alebo zúžené obsahy, nepoužívajú SEO stratégie čierneho klobúka, sú optimalizované pre mobilné zariadenia, majú vysoké rýchlosti nakladania a sú ľahko spúšťateľné.

Dodrží sa v príručke kvality spoločnosti Google, a preto sa zdá byť medzi prvými výsledkami v SERP. Je tak efektívne, že spoločnosť Google používa informácie v grafe poznatkov. Poskytuje podrobné informácie, ktoré zachytávajú mnohé kľúčové slová, odpovede na otázky, nemajú žiaden cluster. Ide o bezúročné skúsenosti a poskytuje užitočné odkazy na ďalšie objasnenie.

IMDb.com. Jedná sa o vysoko kvalitné výsledky vyhľadávania, pokiaľ ide o informácie o filme alebo televízii. Poskytuje:

  • Zobrazenie: využíva hierarchie na poskytovanie organizovaných a atraktívnych informácií.
  • Prístupnosť: je to priateľské k mobilu pre nových a vracajúcich sa používateľov
  • .
  • Použiteľnosť: má veľmi interaktívne rozhranie s jasnými možnosťami použitia.
  • Hodnota: prezentuje svoje informácie stručne, grafické skúsenosti, ako aj podrobný a vysokokvalitný obsah.
November 24, 2017