Back to Question Center
0

Semalt definuje 5 marketingových trendov z roku 2017

1 answers:

Rok 2016 zaznamenal mnoho podnikov, ktoré realizovali propagačnú činnosť založenú na obsahustratégií vo všetkých odvetviach. Významnosť obsahového marketingu je dôsledkom jeho konverzie a schopnosti zapojenia používateľov. totiež stojí menej ako iné marketingové stratégie. S vyšším počtom reklamných blokátorov je to jediný istý spôsob, ako získať správynaprieč. Značky musia pokračovať v zameraní na obsahový marketing v roku 2017.

Alexander Peresunko, manažér úspešného riadenia zákazníkov spoločnosti Semalt Digitálne služby naďalej uprednostňujú tieto 5 stratégií s cieľom úspešne splniť marketingové úlohy - how to make an infographics.

1. Produkcia užívateľsky prívetivšieho obsahu

Spotreba online obsahu sa zvyšuje s počtom používateľov online.70 percent B2B obchodníkov chce vytvoriť viac obsahu v porovnaní s minulým rokom. Zvyšuje sa však dostupný obsahako polovica roztoku. Google má sofistikované vyhľadávacie algoritmy a ich vyhľadávací roboty môžu teraz určiť priateľnosť a relevantnosťobsah online pre používateľov. Vzhľadom k tomu, že zapojenie je jedným z hlavných cieľov marketingu obsahu, relevantnosť obsahu našpecializované publikum má čoraz väčší význam pre marketing obsahu.

2. Mikro ovplyvňujúce

Nárast sociálnych médií zvýšil počet ovplyvňujúcich jednotlivcov.Obchodníci zvýšili svoje zameranie na marketing ovplyvňovania ako výsledok. Podľa MuseFind, 92 percent zákazníkov umiestni viacdôveru k ovplyvňovateľom, a nie k podpísaniu celebrít alebo reklamám. 2016 nás učí, že sa ovplyvňuje marketingokolo dôvery a autenticita ovplyvňujúcich je to, čo značky hľadajú, ako aj naďalej venovať pozornosť dôležitostimikro-vplyvov vo svojich marketingových kampaniach.

3. Personalizácia obsahu

Sociálne siete majú rôzne vlastnosti, pokiaľ ide o zdieľanie apodpora obsahu online. Niektoré umožňujú prispôsobenie pomocou takých vecí, ako je napríklad umiestnenie alebo hashtagy. Stáva sa to jednoduchšie na trhusegmentácií využívajúcich tieto analytické funkcie na sociálnych médiách. Preto by bolo rozumné čo najlepšie využiť tieto funkcie.Prispôsobený obsah je jedným zo spôsobov, ako zabezpečiť, aby sa obsahový marketing zameral na konkrétnu oblasť, a tým zvýšil relevantnosť, angažovanosť,odvolanie značky a pred konkurenciou.

4. Obsah videa

S vylepšenými algoritmami na kompresiu videa marketingoví posielajú značkusprávy, propagácie a zapájanie používateľov bez obmedzení. Existuje niekoľko nástrojov online a offline, ktoré pomáhajú pri vytváraní videoobsahumenej času. Pokiaľ tieto nástroje pomáhajú vytvárať videá, angažovanosť závisí od toho, ako vlastníci podnikov implementujú svoje nápady na videoObsah. Firmy sa môžu inšpirovať tým, ako iné úspešné značky prevádzkujú svoje videokampane. Použitie zaujímavých videíjedinečná predajná ponuka priťahuje viac zákazníkov a pomáha pri raste trhového podielu.

5. Sociálne médiá ako spravodajský zdroj

Prieskum uskutočnený v roku 2016 ukazuje, že viac ako 50 percent sociálnych médiípoužívatelia ju používajú ako zdroj správ. S narastajúcou popularitou sociálnych médií ako kanálu, ktorý používajú obchodníci na odovzdávanie obsahu,je najvyšší čas, aby podniky využívali tieto kanály na poskytovanie správ. Sociálne médiá majú schopnosť vyjadriť čokoľvekčo sa týka určitej značky.

Záver

Nové stratégie marketingu obsahu sa objavujú každý rok, čo znamenáčo vylepšuje pôvodnú marketingovú stratégiu. Zostať krok s aktuálnymi trendmi v marketingu obsahu a využívať ich jerovnako dôležité ako konanie v súlade so základmi marketingu obsahu. Využívajú výhody každého dotykového boduosloviť zákazníkov, ponúkať riešenia pomocou obsahu a vytvárať cestu k riešeniu bez konfliktov.

November 27, 2017
Semalt definuje 5 marketingových trendov z roku 2017
Reply