Back to Question Center
0

Semalt: Ako zablokovať WordPress Spam Bots? - Super Guide

1 answers:

Spam roboty môžu byť veľmi tvrdohlavý, pokiaľ ide o generovanie užitočných štatistík pre vaše webové stránky. Očakávajú informácie o analytike, prinášajú nepravdivé údaje, ako aj odstránia veľa odkazov na spam v sekcii vašich komentárov. Našťastie Frank Abagnale, vedúci odborník z Semalt , vie, ako odstrániť spam zo stránok WordPress.

spambotmi

Spambots sú škodlivé programy, ktoré sú vykonávané na vykonávanie mnohých internetových podvodov. Tieto programy sa snažia vytvoriť e-mailové zoznamy na šírenie svojich nástrojov prostredníctvom spamových e-mailov ostatným používateľom - oculos ray ban azul grande. Akonáhle trik obetí na ich kliknutie, užívateľský počítač funguje pod príkazmi útočníka. Španielske roboty sa pokúšajú zaregistrovať na falošné používateľské účty, skresľovať údaje o analytikách a kradú informácie o zákazníkoch. Odstránenie týchto robotov je nevyhnutné.

Prečo by ste mali odstrániť spam roboty WordPress

Ľudia, ktorí vytvárajú webové stránky, potrebujú digitálny marketing raz za čas. So špionážnymi robotmi v popravách nemôže byť digitálne marketingové úsilie možné. Ľudia majú tendenciu trpieť mnohými problémami, pokiaľ ide o účinky spamových robotov. Napríklad spam roboty skresľujú vaše webové stránky, čo vedie k nepravdivým informáciám, ako sú:

  • Vysoká miera odchodov
  • Sprostredkovanie návštevnosti z mnohých miest
  • Trvanie zasadnutia 0 sekúnd
  • Falošné demografické údaje
  • Falošné návštevy stránok

V dôsledku toho nie je možné vykonať budúce marketingové plány. Okrem toho sú nepriaznivo ovplyvnené aj iné digitálne plány ako SEO..Napríklad falošné návštevy webu vedú k porušeniu poradia. Vaša obsahová relevantnosť klesá, pretože ostatné hodnotiace faktory naďalej zlyhávajú.

Spambots môžu v sekcii komentárov vašich webových stránok priniesť aj množstvo spamových odkazov. Vaši užívatelia môžu spadnúť na svoje phishingové útoky. Majú tendenciu rýchlo reagovať na problémy, ktoré môžu používateľov považovať za oprávnených používateľov. V dôsledku toho môžu smerovať návštevnosť do svojich domén, čo ovplyvňuje vaše hodnotenie.

Ako zastaviť WordPress spambots

Je ľahké zabrániť týmto robotom v prístupe na vaše webové stránky. Aplikáciou niektorých nastavení môžete aplikovať adekvátne bezpečnostné opatrenia, aby sa na vaše stránky dostali len ľudskí návštevníci. Niektoré doplnky môžu tiež priniesť dodatočnú ochranu pred účinkom spamov. Niektoré spôsoby, ako zabrániť spamovým robotom, zahŕňajú:

1. Inštalácia zásuvných modulov

Pre niektorých používateľov je nevyhnutné nainštalovať niektoré jednotlivé doplnky, ktoré chránia svoje webové stránky pred spamom. Napríklad plugin, ako napríklad vlastný blokovací prostriedok na odosielanie nevyžiadanej pošty, môže zabrániť používateľom posielať spam na váš e-mail. Zásuvný modul ako blok blokov môže brániť robotom, ktorí prichádzajú z niektorých kritických domén dopamovania

Je dôležité zohľadniť zdroj vašich pluginov. Niektoré doplnky môžu na vašich webových stránkach spôsobiť škodlivé účinky, ktoré spôsobujú podstatné spamové efekty. Jedným bezpečným pluginom môže byť analytický spam blok bloku WordPress. Tento plugin blokuje návštevnosť, ktorá pochádza z domény nevyžiadanej pošty služby Google Analytics.

2. Kontrola časti komentárov

V niektorých bezpečnostných prípadoch možno budete musieť zablokovať spamové boty WordPress, ktoré spadajú do sekcie komentárov. Môžete použiť pluginy na spravovanie komentárov robotov, aby sa zobrazovali vo vašich komentároch WordPress. Ak chcete manuálne kontrolovať komentáre, prejdite do diskusných nastavení. Tu môžete upraviť alebo nastaviť osoby, ktoré by mali komentovať vaše webové stránky.

November 30, 2017