Back to Question Center
0

Semalt: Ako zablokovať webové stránky v Google Chrome vo 14 jednoduchých krokoch

1 answers:

Či vaše deti trávia mnoho hodín na určitých webových stránkach alebo sa stretnete s webovými stránkami s množstvom pop-a bannerových reklám, možno budete chcieť zablokovať nechcené a porušujúce webové stránky z prehliadača Google Chrome. Ako viete, že prehliadač Chrome je bezplatný prehliadač vyvinutý a predstavený spoločnosťou Google, prvýkrát bol spustený v roku 2008 pre používateľov systému Microsoft Windows. Neskôr bol prehliadač Google Chrome prenesený do zariadení MacOS, Android a Linux. Teraz slúži ako primárna platforma na prevádzku webových aplikácií.

Počas surfovania na internete sa môžete stretnúť s množstvom hlúpych a nechcených webových stránok, ktoré môžete ľahko zablokovať pomocou rozšírení tretej strany. Ak však tieto rozšírenia nechcete používať, postupujte podľa týchto krokov, ktoré stanovil Michael Brown, špičkový expert z digitálnych služieb Semalt - couchbase data directory.

Krok č. 1: Nájdite svoj webový blok:

Takmer všetky webové prehliadače majú rozšírenie Blocker webových stránok. Mali by ste ho nájsť v prehliadači Google Chrome, aby ste zabránili podozrivým stránkam, aby vás škádli.

Krok č. 2: Stiahnite si rozšírenie:

Ak nemáte žiadne rozšírenie na blokovanie nežiaducich webových stránok, môžete kliknúť na voľbu Free v nastaveniach prehliadača Google Chrome a stiahnuť požadované rozšírenie. Po stiahnutí nechajte toto rozšírenie pristupovať k počítačovému zariadeniu.

Krok č. 3: Prejdite na túto webovú lokalitu:

Ďalším krokom je navigácia na webovú lokalitu alebo blog, ktorý chcete zablokovať v prehliadači Google Chrome.

Krok č. 4: Ikona blokovania webových stránok:

V štvrtom kroku by ste mali kliknúť na modrú ikonu s názvom Blocker webových stránok. Vždy sa nachádza na pravej strane vášho webového prehliadača.

Krok č. 5: Priraďte čas:

Tu musíte zadať hodiny, dni, týždne alebo mesiace, ktoré možno budete chcieť blokovať blogy alebo webové stránky..Čas musí byť zadaný do bloku Táto voľba a nezabudnite prideliť čas.

Krok č. 6: Vyhľadanie zablokovaných miest:

Ďalším krokom je nájdenie rozšírení Block Site v zozname výsledkov vyhľadávača .

Krok č. 7: Stiahnite požadované rozšírenie:

Kliknutím na možnosť Bezplatne stiahnete požadované rozšírenie do prehliadača Google Chrome. Nezabudnite kliknúť na pole Povolenie a umožniť rozšíreniu vykonávať rôzne úlohy.

Krok č. 8: Nastavenia rozšírenia:

Teraz by ste mali kliknúť na možnosť Rozšírenie nastavenia, aby vaše rozšírenie naložené celým.

Krok č. 9: Zadajte adresu URL:

Prejdite na možnosť Block Site a zadajte adresu, ktorú chcete zablokovať. Nezabudnite kliknúť na tlačidlo Pridať stránku a naďalej blokovať toľko webových stránok, koľko chcete.

Krok č. 10: Povoliť overenie:

Prejdite do oblasti Povoliť overenie a skontrolujte značku, ktorá sa nachádza vpredu. Potom musíte vložiť heslo na blokovanie a odblokovanie webových stránok. Po zvolení a vložení požadovaného hesla kliknite na možnosť Nastaviť heslo .

Krok č. 11: StayFocusd:

V tomto kroku by ste mali vyhľadať rozšírenie StayFocusd vo výsledkoch vyhľadávania Google.

Krok č. 12: Stiahnite si rozšírenie:

Kliknutím na možnosť Bezplatne stiahnete požadovanú príponu do prehliadača Google Chrome. Nezabudnite mu povoliť vykonanie určitých zmien v údajoch o prehliadaní.

Krok č. 13: Navigácia na lokalite:

Potom by ste mali prejsť na webové stránky, ktoré chcete zablokovať, zadaním názvu domény do prehliadača.

Krok č. 14: Rozšírené možnosti:

Mali by ste kliknúť na oblasť rozšírených možností, ktorá je určená na pridelenie času stránkam, ktoré chcete zablokovať. Nezabudnite uložiť nastavenia pred zatvorením okna.

November 30, 2017