Back to Question Center
0

Čo je email spam? Užitočné tipy od Semalt o tom, ako udržať dôležité e-maily z priečinka Spam

1 answers:

E-mailový spam, ktorý sa nazýva nevyžiadaná pošta, je nevyžiadané hromadné správy alebo texty odosielané prostredníctvom e-mailu. V skutočnosti spameri používajú túto technológiu na šírenie malwaru a vírusov na internete. Takmer všetci používatelia e-mailu čelia tomuto problému denne, pretože ich e-mailové ID boli získané spambotmi. Pridávajú automaticky svoje e-mailové adresy do svojich zoznamov a nepretržite posielajú zbytočné správy - donde estudiar fotografia en paraguay. Spameri používajú tieto roboty na vytváranie e-mailových distribučných zoznamov vo veľkom počte. Zatiaľ čo e-mailový spam bol prvýkrát odkazovaný na nechcené e-maily v 19. storočí, získal rozšírené uznanie v 20. storočí, kedy sa internet stal bežným mimo výskumných a akademických kruhov. Tu Michael Brown, Semalt Customer Success Manager, zdieľal niekoľko tipov, ako udržať dôležité e-maily z priečinka Spam.

1. Použite techniku ​​povolenia marketingu:

Technológia povolenia na predaj je široko používaná veľkými značkami a nadnárodnými spoločnosťami. To, čo robia, je, že inštalujú konkrétne doplnky, ktoré pomáhajú zabrániť tomu, aby ich neodkladné a legitímne e-maily smerovali do priečinka Spam. V programe WordPress existujú desiatky podobných pluginov, z ktorých môžete profitovať, ale najviac úžasný a výnimočný plugin je plugin pre Whitelist. Je ľahké nainštalovať a okamžite sa aktivovať.

Pred odoslaním alebo prijatím e-mailu by ste mali používať špeciálne kontrolky nevyžiadanej pošty, ktoré zostávajú pripojené k vašim ID e-mailom a pomáhajú identifikovať legitímne a nelegitímne e-maily. SpamAssassin je skvelý nástroj na začiatok. Ak sa chcete vyhnúť sťahovaniu softvéru alebo otvoreniu nepotrebných e-mailových príloh, môžete tento program nainštalovať práve teraz. Prípadne môžete vyskúšať službu IsNotSpam, ktorá vám pomôže skontrolovať dôležité položky a odfiltruje e-maily, ktoré vám nič neznamenajú.

2. Vystúpte z Blacklist:

Ak sú e-mailové servery na čiernej listine, môže byť ťažké a ťažké odosielať a prijímať legitímne správy včas. Ak chcete zabrániť tomuto problému, mali by ste čo najskôr vystúpiť z týchto čiernych zoznamov. Najprv musíte skontrolovať zoznamy čiernych zoznamov e-mailov a zistiť, či ste na čiernom zozname, alebo nie. Akonáhle sa to stane, musíte postupovať s odosielateľmi alebo webovými stránkami, ktoré vás pridali do svojich čiernych zoznamov a presvedčili ich o vašej legitímnosti.

3. Udržiavanie dobrých pomerov text / obrázok:

Opýtajte sa svojich odosielateľov, aby počas vytvárania a odosielania svojich správ zachovali správne pomery medzi textom a obrázkom. Neposielajte veľa emailov; namiesto toho by ste mali mať perfektnú kombináciu textu a obrázkov. Navrhujeme, aby ste pre všetky grafiky používali iba obrázky vo formáte JPG a videá v službe YouTube a nespoliehali sa na iné typy vecí.

Tieto tri techniky vám pomôžu zbaviť spamových e-mailov. Súčasne budete môcť prijímať legitímne správy priamo vo svojej doručenej pošte a nemusíte ich nájsť v priečinku Spam alebo v priečinku Koš .

November 30, 2017