Back to Question Center
0

Ako správne filtrovať spamové správy - Tipy od Semalt Expert

1 answers:

Ivan Konovalov odborník na Semalt tvrdí, že spamový filter služby Gmail sa považuje za jeden z najlepších algoritmov filtrovania nevyžiadanej pošty. Pomáha predchádzať nevyžiadaným e-mailom a nezmyselným správam vo vašich doručených. Gmail je najlepší a najväčší poskytovateľ e-mailových služieb s veľkým počtom používateľov po celom svete. V priemere dve miliardy ľudí používa službu Gmail ako svoje primárne ID e-mailu - australian style hats uk headwear. Spustený v roku 2004, Gmail sa časom zlepšil a začal ponúkať niekoľko skvelých filtrov, aby sme sa zbavili nevyžiadaných e-mailov. Jednou z jej funkcií, ktorá priťahuje používateľov, je jej skutočne skvelé možnosti filtrovania nevyžiadanej pošty. Rovnako ako Rediff, MSN a Yahoo, služba Gmail nám uľahčuje zabrániť spamovým správam a presmerovať ich do priečinka Spam z koša.

Čo je Gmail Spam Filter?

Filter spamu v službe Gmail sa v priebehu rokov stal lepším a pohodlnejším..Vzhľadom na to, že nám to pomáha predchádzať spamovým správam, budeme musieť skontrolovať jeho schopnosti a funkcie predtým, než sa rozhodne, či je to dobré pre naše e-maily z podnikania, alebo nie. Pre začiatok, filtrácia je proces, ktorý odfiltruje zbytočné a nepárne veci a zanecháva to, čo je užitočné a dobré. Rovnakým spôsobom filtrovanie nevyžiadanej pošty v službe Gmail triedi nevyžiadané správy a e-maily, ktoré obsahujú podozrivé odkazy alebo prílohy.

Čo je jedinečné, je spôsob, akým spracováva vaše e-maily a správy. Najčastejšie používatelia nemusia ručne vymazávať podozrivé e-maily, pretože filter spamu v službe Gmail funguje namiesto vás. Napriek tomu, ak si myslíte, že e-mail alebo odosielateľ je podozrivý, môžete jednoducho vytvoriť filter vo svojom účte Gmail a pridať tento e-mail do filtra, aby ste zabránili budúcim e-mailom alebo správam.

Filtre nevyžiadanej pošty služby Gmail:

  • Blatant Blocker umožňuje užívateľom ručne odstraňovať spam, čím zvyšuje mieru odchodov na svojich webových stránkach. Tiež zabraňuje tomu, aby spameri posielali zbytočné správy.
  • Filter hromadného e-mailu funguje, keď dostanete veľký počet e-mailov od toho istého odosielateľa. Nastavuje základné úrovne agresivity a pravidelne filtruje spam.
  • Filtre kategórie Gmail pomáhajú filtrovať konkrétne spamové správy obsahujúce konkrétny obsah, ako sú napríklad e-mailové prílohy, obrázky, sexuálny obsah a pozvánky na stránky hazardných hier.
  • Dispozícia Nulového odosielateľa Automaticky blokuje IP adresy odosielateľov, ktorí vám každý deň posielali najviac zbytočných správ.

Kedy sa uplatňujú filtre Gmailu?

Našťastie filtre nevyžiadanej pošty v službe Gmail nepretržite skúmajú vaše správy, ktoré prichádzajú do vašej doručenej pošty. Napríklad Filter kategórií spamu sa používa vtedy, keď sa odber bulletinu denne dráždí. Môžete si však vybrať, kto by vám posielal správy a kto by nemal. V prípade, že neupravíte žiadne z týchto nastavení, filtre nevyžiadanej pošty v službe Gmail budú pokračovať v práci samostatne, čo vám poskytne najlepšie skúsenosti s e-mailom.

November 30, 2017