Back to Question Center
0

Ako sa vysporiadať so spamom Email: Cvičenie od Semalt

1 answers:

Každý používateľ internetu narazí na množstvo spamových správ. Internet je plný spamerov, ktorí sa snažia osloviť a pristupovať k osobným informáciám všetkými prostriedkami. Spamové emaily sa dodávajú rôznymi spôsobmi, ktoré tradične vyžadujú, aby používateľ klikol na konkrétny odkaz alebo dokonca vykonal ďalšie spustenie výzvy na akciu. Väčšina spamerov sa zameriava na používateľov, ktorí sa môžu rýchlo stať obeťou trestného stíhania pre phishing alebo na iné podvody.

Ross Barber, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt Digital Services, ponúka nasledujúcich 5 spôsobov, ako zastaviť spam.

1. Vytvorte inú e-mailovú adresu

Môžete vytvoriť dočasnú e-mailovú adresu, ktorá sa bude používať rôznymi spôsobmi online. Jeden z najväčších prístupov spamera je zbierka e-mailových zoznamov. Nevyžiadané e-mailové účty môžu zachytiť spamerov a označiť ich ako spam pred tým, ako spôsobia poškodenie. Je tiež užitočné pre používateľa tým, že neposkytne osobnú e-mailovú adresu na rôzne on-line platformy, ktoré nemusia byť tak dôveryhodné ako tie z iných zdrojov. Falošné e-mailové adresy môžu zachytiť vzorky spamu mnohými spôsobmi.

2. Použite zabezpečeného poskytovateľa elektronickej pošty

Väčšina spamerov prosperuje kvôli zraniteľnosti systémov. V dôsledku toho je vždy dôležité, aby ste boli závislí na bezpečnom e-mailovom serveri, ktorý má filtre nevyžiadanej pošty..Niektoré nástroje, ako napríklad Unspyable, CounterMail a Shazzle, poskytujú bezpečné prihlasovanie VPN pre používateľov smartfónov, vyhýbajúc sa možnosti, že spammer pristupuje k vašim e-mailom. V iných prípadoch niektorí poskytovatelia e-mailov majú mechanizmy na detekciu červov, trójskych koní a malware na prílohách, ktoré sa nachádzajú v e-maile. Napríklad služba Google Mail vám môže ušetriť početné spamové útoky.

3. Šifrujte osobnú e-mailovú adresu

To môže byť ťažké pre spammer dosiahnuť e-mailovú adresu, ktorá má šifrovanie. Napríklad ochrana viacnásobných vrstiev, ako napríklad dvojfaktorové autentifikácie, môže spôsobiť, že proces hackovania je ťažký, čím sa používateľovi ukladajú veľmi veľa problémov. Napríklad používatelia Mac môžu používať GPGTools na šifrovanie svojich poštových schránok. GPG4Win je ďalší dôležitý šifrovací kľúč, ktorý môže pomôcť používateľom programu Outlook udržať si bezpečnosť. Medzi ďalšie nástroje patrí šifrovacie postupy, ako je Thunderbird pre používateľov systému Enigmail.

4. Použite spam filter

Vo väčšine prípadov sú filtre nevyžiadanej pošty zvyčajne zlyhávajú na konkrétnu e-mailovú adresu. Pomáhajú väčšine osôb využívať možnosť dostať spamové e-maily preč bez použitia fyzickej námahy. Bezpečný spôsob, ako to urobiť, je automatizácia jednotlivých e-mailov, aby ste sa dostali do konkrétnych priečinkov. V dôsledku toho dostanete svoje nevyžiadané e-maily preč, rovnako ako robiť celý. Táto metóda môže byť tiež užitočná pri správe niektorých najdôležitejších aspektov, ako sú účty, práca, školské a iné úlohy zahŕňajúce váš e-mailový účet.

záver

Každé online úsilie zahŕňajúce správy a e-maily môže byť predmetom spamu. Spameri odoberajú obrovské zdroje a vykonávajú mnohé neoprávnené činy v osobných údajoch, ktoré získavajú. Existujú spôsoby, ako môžete vyriešiť spamové e-maily. V tejto digitálnej ére majú spameri automatické nástroje na vykonávanie niektorých svojich úloh rovnako ako SEO. Zabránenie niektorým inštrukciám spamu vám môže ušetriť veľa problémov, ktoré môžu spôsobiť. Táto príručka vám môže pomôcť pri vykonávaní antispamových mechanizmov, ktoré vám a vášmu biznisu môžu zabrániť spamovým e-mailom Source .

November 23, 2017