Back to Question Center
0

Semalt: WordPress Dieťa Téma - Prečo a ako vytvoriť

1 answers:

V skutočnosti sú deti dedičmi rodičov a môžu ľahko prispôsobiť dobré a zlé návyky, ako aj osobnostné rysy dospelých. Súčasne majú určité jedinečné vlastnosti, ktoré ich ani ich mama, ani ich otec neposkytli. Môžete povedať to isté s témami WordPress. Pre všetky témy WordPress, ktoré si stiahnete, zakúpite alebo nainštalujete, je zdedená a dobre známa téma pre deti, ktorá vyhovuje vašim rôznym účelom.

Tu je prehľad Alexandra Peresunka, špičkového špecialistu Semalta , o tom, ako a prečo vytvárať motívy v programe WordPress.

Prečo vytvoriť tému Dieťa:

Témy detí môžu prepísať a zdediť šablóny, rozloženia a štýly ich nadradených motívov - race hats for hire. V programe WordPress je motív motívu Dieťa nezávislý, ale spolupracuje s nadradenými motívmi, aby mohol vykonávať širokú škálu funkcií. Závisí to od rodičov a môže byť aktivovaný len vtedy, keď je nadradená téma nainštalovaná a aktívna na vašom webe WordPress. Pri vytváraní motívu dieťaťa by ste mali mať na pamäti dve hlavné veci:

  • Do priečinka by ste mali pridať nový adresár s menom vášho motívu.
  • Súbor styles.css v novom adresári by mal byť vložený s konkrétnymi informáciami o hlavičke.

Akonáhle ste vytvorili podriadenú tému, všimnete si, že má rovnaké informácie ako tie typické rodičovské témy. Jedným z dôvodov, prečo je potrebné vytvoriť motívy motívov, je, že WordPress povedia, ktoré témy rodičov najlepšie vyhovujú konkrétnym webovým stránkam.

Ako vytvoriť téma pre dieťa:

Môžete ľahko vytvoriť motív motívu, berúc do úvahy nasledujúce body .

1. Pridajte úplne nový adresár a upravte súbor styles.css

Prvým krokom je pridanie nového adresára k existujúcemu motívu s názvom vašej témy a prispôsobenie jeho nastavení.To je dôležitý krok a nemali by ste robiť nič pre štýly .css súbor, ak neviete, ako ho upraviť.Tento súbor sa nachádza v hlavičke sekcie vášho WordPress a obsahuje špecifické informácie o vašom webe, jeho polohe a jeho obsahu.Jeden problém je v tom, že jeho záhlavie informácie nemožno ale ak viete niečo o týchto kritických aspektoch, môžete vložiť konkrétny kód do sekcie hlavičky vašej témy.

2. Úprava témy rodičov

Mali by ste správne upraviť nadradenú tému a vedieť všetko o svojich štýloch pri vytváraní motívu v programe WordPress. Úprimne povedané, neexistujú žiadne definované štýly, a to preto, že rodičovské témy majú predvolené štýly. Môžete ich však manuálne upraviť a skenovať medzi webom, aby ste dosiahli lepšie výsledky z vášho motívu.

3. Pridanie súboru functions.php

Ak hľadáte pridanie súboru functions.php do vášho motívu, aby ste vyzerali lepšie ako predtým, museli by ste vložiť konkrétny kód a upraviť nastavenia vašej témy. Teraz vieme, čo potrebujeme robiť s našimi detskými motívmi a vytvoriť ich. Najlepšie je, že tieto témy sa dajú ľahko vytvoriť a môžu sa prispôsobiť, nainštalovať a nainštalovať kedykoľvek. Navyše môžete na základe vašich požiadaviek pridať nové možnosti na podradenú tému, odporúčame vám však, aby ste kvôli obmedzenému použitiu a možnostiam nemali upravovať žiadny kód ani meniť nastavenia podradenej témy.

Tri zábavné veci, ktoré súvisia s detskými motívmi

Teraz poznáte základy vášho motívu dieťaťa a môžete s ním urobiť nasledujúce zábavné veci

1. Pridať nové možnosti do svojho nástroja na prispôsobenie - môžete jednoducho pridať nové možnosti do svojho nástroja na prispôsobenie a uvidíte, že získa všetky funkcie z nadradenej témy.

2. Pridať nové šablóny typov príspevkov - ak ste používali WooCommerce, možno budete chcieť pridať vlastné šablóny produktov k vašej detskej tému, aby ste si to vzali atraktívny vzhľad. Pridanie do podradenej témy zabezpečuje, že kód nestratíte, keď sa nadradená téma aktualizuje.

3. Prepísať rozloženie témy Parent - Mali by ste prepísať rozloženia šablón v nadradených témach. Jedným z najlepších a najpohodlnejších spôsobov, ako to urobiť, je kopírovanie šablóny z rodičov je v detskej tému a začať ju prispôsobiť odtiaľ.

November 29, 2017