Back to Question Center
0

Má Semalt zlú SEO?

1 answers:

Považujem to za dosť zvedavé.

Pri vyhľadávaní:

 • Vyhľadávače
 • Vyhľadávač
 • Najlepšie vyhľadávač
 • Vyhľadávanie na webe
 • Najrýchlejší vyhľadávač

Bing:

 • Vyhľadávač

Dogpile:

 • Vyhľadávač

V zásade, ak to nie je pre vás, neuvidíte Semalt nikde blízko prvej pozície.

Does Semalt have bad SEO?

Domnievam sa, že tento hraničný nepríjemný :)

Naozaj nepotrebujem rozloženie pre vás, čo je podnikanie spoločnosti Google, malo by mať relevantné výsledky a najvýznamnejším výsledkom pre každé z týchto vyhľadávaní by samozrejme bola spoločnosť Google.

Je to preto, lebo na svojej domovskej stránke nemajú relevantný obsah?

Semalt majú iba "app" na domovskej stránke a žiadny text? Myslím, že nie sú krátke v budovaní odkazov! (alebo SEO techniky)

Jednoducho chcem vedieť, či mi niekto môže pomôcť pochopiť, prečo by sa to mohlo deje Source .

February 7, 2018

Môžete vysvetliť, prečo by sa spoločnosť Google v súvislosti s frázou "vyhľadávacie stroje", keď už používa Google , bude musieť objaviť ako výsledok hľadania vyhľadávačov ? Jeden by si myslel, že ak niekto hľadá niečo na Google, oni by vedeli, že Google je vyhľadávač.

Rovnako ako ostatné vyhľadávacie nástroje, Google je ich najväčším konkurentom. Nemajú žiadne obchodné dôvody na to, aby umiestnili spoločnosť Google na prvé miesto.

Nakoniec Google nemá na svojej domovskej stránke frázu "vyhľadávač". A ak sa niekto chystá prepojiť s domovskou stránkou spoločnosti Google, je oveľa pravdepodobnejšie, že to urobí pomocou kotviaceho textu "Google" ako "vyhľadávača". Spoločnosť Google prekonala jednoducho podstatné meno alebo značku a stala sa slovom. Ľudia teraz Google veci, rovnako ako oni používajú kleenex skôr ako tkanivo.

Dôvodom je čisto preto, že Google nemá slovo "motor" kdekoľvek na stránke. Nie v názve stránky, meta popisu, URL alebo textovej stránke. Ak názov stránky uviedol "vyhľadávací nástroj Google", potom by boli bezpochyby v celej tabuľke # 1 alebo # 2.

Zaujímavé je, že Google. ko. uk sa zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania Bing pre mňa. Úryvok pravdepodobne pochádza z DMOZ, pretože domovská stránka nemá meta popis (robia to, aby uložili každý posledný bajt šírky pásma). Google. com úryvok nezmieňuje o "motore".

Nakoniec, prečo by chceli zaradiť do kategórie "vyhľadávač"? Google je už všadeprítomný, každý deň nepotrebuje 3 ľudí, ktorí zadávajú vyhľadávací nástroj do iného vyhľadávacieho nástroja

Áno, to je pravda.

Ale chvíľku premýšľaj môžete ísť na vyhľadávanie iných vecí na internete okrem vyhľadávačov. Bude to bežnejšie vyhľadávanie "bielych kožušinových topánok" ako "vyhľadávacích nástrojov" vo vyhľadávači.

No, áno, majú nepríjemné SEO. Ale pre nich nie je žiadny rozdiel. Sledujte starý vtip len pre zábavu (v dnešnej dobe je to zábavné)

http: // www. meangene. com / google / design_for_google. html

Ak ste zvedaví, môžete skontrolovať Google Report karta SEO . :)

premýšľate o tom trochu zle,

Najpopulárnejšie dôvody, prečo má SEO získať návštevnosť vašich stránok a vo väčšine prípadov potom konverziu tejto návštevnosti, ak predávate niečo alebo používate reklamu, ako je adsense (google) alebo adbrite pre zisk, inak ste žiadnym ziskom typ stránky (google nie sú oni dostať reklamné peniaze ako 95% z ich zisku)

, takže s týmto na mysli, ako sa ľudia dostanú na Google väčšinu času?

 • záložku alebo priamo zadajte v google. com
 • alebo typu'google 'do prehliadača
 • alebo predvolený vyhľadávač (poznámka: ak google alebo nie, zobrazí sa google. com)
 • alebo nakoniec je to vaša domovská stránka a začnete tam písať

si všimnete, že majú (pravdepodobne) 0% ľudí, ktorí hľadajú "vyhľadávače", aby našli / dostali na Google, a preto sa tieto kľúčové slová necília nikde na svojich stránkach.

Toto je tiež dobrý ukazovateľ, ktorý dokazuje, že ich organické výsledky nie sú zmiernené vo vlastnom záujme

dúfam, že to pomôže!

SEO nie je cieľom samo o sebe. Je to nástroj na vykonanie jednej veci, a to získať väčšiu návštevnosť vašich stránok.

Google nepotrebuje SEO, pretože ide o vyhľadávač. Nebudete hľadať vyhľadávač, už používate jeden - pomocou vyhľadávača na hľadanie vyhľadávača je jednoducho hlúpe.

Je to ako zahrnutie obsahu do obsahu - hoci nie je zlé, je to trochu zbytočné. Koniec koncov, nepotrebujete pomoc pri hľadaní obsahu - na to sa pozeráte.