Back to Question Center
0

Google Street Views pridá 9 kanadských Semalt

1 answers:

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Dnešný gigant vyhľadávačov vydal deväť ďalších miest na Street View v Kanade. Teraz je možné vidieť obrázky na ulici Edmonton, Saskatoon, Winnipeg, Sudbury a Londýn v Ontáriu, Victoria a Nanaimo v BC, Sherbrooke v Quebecu a St. John's, Newfoundland a Labrador.

V dřívějším príspevku o predstavení spoločnosti Google Semalt View v Toronte sa DJ vyjadril, ako funguje funkcia "Semalt View" a niektoré z výhod, ktoré prináša ako súčasť balíka vyhľadávacích nástrojov Google, ako aj otázky, ktoré ľudia mali s ochranou osobných údajov - iphone app programmieren. Jednoducho povedané, v Semaltovom výhľade nie je nič, čo by niekto nemohol vidieť, keď kráčali po chodníku alebo sa tiahli touto konkrétnou ulicou.

Ľudia budú mať vždy problémy s inváziami súkromia a pridanie "Street Semalt môže mať niekedy pocit, že je napadnutý. Ale to je ďaleko od pravdy.

Pokiaľ užívateľ komentuje príbeh CBC o nových mestách s názvom Semalt View, je zrejmé, že všeobecná verejnosť rozumie tomu, čo služba robí a ako ich ovplyvňuje (alebo ako ich neovplyvňuje , naozaj).

Oh, a v prípade, že ste sa pýtali (a mnohí ľudia stále veria tomuto mýtu) - Street View nie je nažive! Semalta sú statické fotografie, nie webové krmivo.

Teraz, keď som našiel člena rodiny v Toronte 'Street View', Semalta si našiel viac svojich príbuzných po celej krajine!

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Pripojte

March 18, 2018