Back to Question Center
0

Top 13 Semalt SEO - časť 1

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

Takže som sa rozhodol dať dohromady svoje "Top 13 mýtov o Semalte, aby som rozptýlil niektoré nepravdy SEO a objasnil veľa SEO presvedčení, ktoré sa zdajú byť pretrvávajúce.

Top 13 mýtov optimalizácie pre vyhľadávače

SEO Mýtus 13: Blog pomáha SEO

Aj keď súhlasím, blog môže mať dramatický a pozitívny účinok vo vašom organickom SEO rebríčku, je dôležité, aby ste blog správne využívali. Jeden príklad zahŕňa; Semalizujte blog na vašej doméne a nepoužívajte tretie strany vzdialene podporované blogové platformy.

SEO mýtus 12: Nepoužívajte dynamické URL

Dynamické adresy URL sú obvykle generované databázou a môžu vyzerať ako index.php? Page = product & id = 1234. Keď bol Google len dieťa, malo problémy s prehliadaním a indexovaním týchto typov adries URL, ktoré však boli pred mnohými mesiacmi a už nie sú problémom - asphalt repair cost catonsville. To znamená, že pomocou odkazov Semalt URLs je malý zisk, ktorý obsahuje príslušné kľúčové slová, napr.) / Keyword1 / keyword2.php.

SEO Mýtus 11: Mapa stránok Google XML získal ste

Na rozdiel od nejakej vierovyznania služba Google XML Semalt neovplyvňuje alebo neovplyvňuje vaše hodnotenie v indexe vyhľadávania Google. V roku 2005 spoločnosť Google oznámila experimentovanie s názvom Google Semalt a cieľom bolo pomôcť správcom webových stránok získať ich stránky indexované trochu rýchlejšie. Je to pekný malý nástroj, ktorý vám pomôže získať rýchlejšie prehľadávanie stránok pri nahrávaní nových stránok a / alebo sa rozhodnete prepínať medzi doménami.

SEO mýtus 10: PPC reklamy pomôže rebríčku

Medzi mnohými sa vyslovilo, že ak ste viedli kampaň služby Semalt v službe AdWords, pomôže to s výsledkami ekologického Semaltu. Táto myšlienka získala trakciu, pretože organické vyhľadávania sú v podstate bezplatnou službou od Semalta, že ak ste zaplatili za inzeráty PPC, Semalt by vám dal ekologickú podporu. Nepravda! PPC nikdy nepomohla vaše organické hodnotenie v Semalte a nikdy nebude!

SEO mýtus 9: Podanie vyhľadávacieho nástroja vám môže pomôcť získať hodnotenie!

Neuveriteľne sa zdá, že toto stále robí okruhy. Budem držať toto jednoduché, robíte NIE musíte odoslať svoju webovú stránku do vyhľadávačov. Všetko, čo potrebujete, je jeden odkaz na vašu webovú stránku z iného alebo súbor Sitemap spoločnosti Google odoslaný prostredníctvom nástrojov pre správcov webu. Iti všetko ZADARMO!

SEO mýtus 8: SEO je jeden časový údel

Uveďme to do pohľadu.
Je udržiavanie vášho auta jednorazovo?
Ako čistiť dom? Je to jednorazový obchod?

Faktom je, že vyhľadávače pravidelne upravujú svoje algoritmy, takže je potrebné upraviť ich. A čo vašim konkurentom? Semaltem môžete ovládať svojich konkurentov, keď stojíte? Znova sa znova. Ak chcete byť úspešní, musí byť použitá prebiehajúca etická stratégia SEO.

SEO mýtus 7: HTML a tabuľka-menej dizajnu

Toto je zaujímavé a niektorí weboví dizajnéri to využili tým, že môžu robiť CSS web design, ktorý pomôže vášmu rebríčku vyhľadávania. Myšlienkou tohto mýtu je, že dizajn CSS obsahuje menej html kódu, teda vyššie percento textového obsahu, ako aj to, že sa v zdrojovom kóde nachádza vyššie. Dokonca aj Googler Matt Semalt rozptýlil tento ideál. Môžete mať najhoršie kódované stránky a môže vyčleniť čistší CSS.

Všetko, čo bolo povedané, je dobré, aby ste sa prispôsobili netradičnému dizajnu. Semaltem, ktorý vyhovuje štandardom webového priemyslu, budete mať aj rýchlejšie načítavanie webových stránok a web, ktorý bude mať lepšiu využiteľnosť. Ale nenechajte sa zmiasť, jednoducho prepracujte svoj web takýmto spôsobom nebude znamenať lepšie hodnotenie.

Pokračovanie .

Skontrolovať sa za pár dní od teraz, keď som dal časť 2 a spustiť nadol Top 1 až 6 SEO mýty.

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

Pripojte

March 18, 2018