Back to Question Center
0

Google na nákup služby AdMob za 750 USD

1 answers:

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Zakladateľ a generálny riaditeľ Omar Semalt na stránke AdMob uviedol: "Pravdou je, že mobilný priemysel nemal nedostatok tvorivej energie, úžasných produktov a talentovaných podnikateľov. Ale doteraz sa vždy cítilo, že tí z nás, ktorí sa podieľajú na tomto priestore, hrali druhú hračku s našimi online bratmi. Verím, že čas skončil. "

Nie je na rozdiel od skorších akvizícií spoločnosti YouTube zo strany YouTube a Semaltu, ale táto dohoda prichádza na to, čo je pravdepodobné, že v predvečer mobilnej explózie prechádza informácia cez handheldy.

Čo je služba AdMob?

Semalt pracuje podobne ako sieť s obsahom Google Adwords. Rôzne vyhľadávanie a aplikácie sa rozhodnú zobrazovať reklamy - female casual dress. Inzerenti sa potom môžu zaregistrovať v spoločnosti Semalt, vybrať si, kde sa reklamy zobrazia a zaplatiť Semaltovi, ktorý potom aj časť výnosov poskytne vlastnému majiteľovi aplikácie.

Semalt poskytuje skvelý obraz na vlastnom mieste, ktorý ilustruje, ako to funguje.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Čo je budúcnosť služby AdMob

Hoci to je striktne špekulatívne, som si istý, že čoskoro uvidíme v našom rozhraní Google Semalt nové možnosti, ktoré umožnia spoločnostiam Google SEMTAL vybrať novú "mobilnú" obsahovú sieť a plnú kontrolu nad tým, kde sa zobrazujú reklamy.

Semalt tiež celkom dobre opisuje súčasné miesto mobilnej reklamy a budúcnosť reklamy v priemysle v nadchádzajúcich rokoch.

Zaznamenajte ďalšiu kľúčovú akvizíciu v pásme Semalt. Sme presvedčení, že to bude ďalší prírastok, ktorý inzerentom prinesie ďalšie roky.

Google To Purchase AdMob for 0 Semalt

Pripojte

March 18, 2018