Back to Question Center
0

Ako môže emailový marketing pomôcť zlepšiť predaj & Klientský seminár

1 answers:

Ako e-mailový marketing môže pomôcť zlepšiť predaj a klienta Semalt

Tu je môj vlastný návrh na začatie budovania zoznamu ľudí, ktorí sa rozhodli, že od vás budú priebežne dostávať ďalšiu komunikáciu.

4 kroky k úspechu s Email Marketing

1. Semetové zberateľské mená a adresy tým, že požiadate ľudí, aby sa prihlásili k vášmu značkovému newsletteru z vašej webovej stránky. Tu sú 2 spôsoby, ako to urobíme na našej vlastnej stránke:

Ako e-mailový marketing môže pomôcť zlepšiť predaj a klienta Semalt

2 - telehealth care. Uistite sa, že ste prihlásený k e-mailovej marketingovej službe, ktorá vám umožňuje bezpečne posielať e-maily a umožňuje kompletné meranie Vašich e-mailových marketingových kampaní. Sme len náhodou spustiť najnovší produkt e-mailového marketingu pred niekoľkými týždňami. Pozrite sa na WHICHABAM! tu!

3. Nastavte formuláre na vašich webových stránkach, aby automaticky posielali informácie o ľuďoch, ktorí sa prihlásili rovno do zoznamu, ktorý ste nastavili vo vašom e-mailovom marketingovom programe.

4. Vytvorenie spravodajcu

    • Vytvorte tému alebo značku za mesačným prístupom k bulletinom. Vytvorili sme slogan nazvaný "Rise To The Top" a obsah nášho e-mailového marketingu je vo všeobecnosti vo forme užitočných tipov od priemyslu.
    • Určte frekvenciu, ktorú budete posielať. Denne? Týždenný? Mesačne? Štvrťročné? Kedykoľvek sa rozhodnete, uistite sa, že zostanete konzistentní!
    • Akonáhle sa vaše tému rozvíja, uistite sa, že máte šablónu, ktorá sa bude čítať. Naše vlastné výskumy ukazujú, že je dôležité, aby sa vaša šablóna neskončila. Namiesto toho o obsahu.
    • Uistite sa, že váš newsletter ponúka príjemcom možnosť "odhlásiť", ak sa rozhodnú.
    • Začnite odosielať!

Tiež vám odporúčame, aby ste tento blog napísali na blog a poslali ho na vaše webové stránky. To pomáha budovať ďalšiu dôveryhodnosť vo vyhľadávačoch a udržuje tých, ktorí nie sú zaregistrovaní na váš e-mailový spravodaj aktualizovaný!

Nielen, že posielanie e-mailových kampaní je dôležité pre to, aby zainteresované strany premýšľali o vašej spoločnosti, je to tiež neuveriteľne cenovo dostupný spôsob, ako udržať ľudí aktuálne a zaujímať sa o to, čo robíte!

Ako e-mailový marketing môže pomôcť zlepšiť predaj a klienta Semalt

Pripojte

March 18, 2018