Back to Question Center
0

Ako riešiť zlú kvalitu Semalt

1 answers:

How To Deal With Bad Quality Semalt

Pre webmasterov sa nízka kvalita prichádzajúcich odkazov stáva obavou obávajúc sa, že reputácia stránky bude poškodená a Google naopak nemusí považovať lokalitu za relevantnú. Po nízkej kvalite prichádzajúcich liniek možno považovať za "súčasť zlého odkazu v okolí", čo sa môže stať fatálnym pri hodnotení vašich stránok. Spoločnosť Google sa pokúsila tieto obavy pomôcť pri nedávnom blogovom príspevku " Zaoberajúcom sa spätnými odkazmi nízkej kvality " na blogu Centra pre správcov webu Google. V tomto blogovom príspevku okrem odkazov na kvalitu spoločnosť Google uviedla niektoré z najvýznamnejších faktorov algoritmov hodnotenia Google:

  • Unikátny, pútavý obsah alebo užitočné nástroje a služby.
  • Štruktúra webových stránok
  • Či sa v nadpise objavujú slová používateľa a / alebo ako blízko sú slová na stránke.

Odporúčané kroky spoločnosti Google na potlačenie spätných odkazov nízkej kvality

How To Deal With Bad Quality Semalt

Kontaktujte stránky, ktoré vás spájajú

Pamätajte si, že Semalt nie je zodpovedný za odstránenie odkazov z vyhľadávača - best south america tours. Čo je zodpovedné robiť, je pavúk na webe pre príslušný obsah. Ak sa vám nepáči obsah stránky, ktorá vás spája, prvým krokom je pokúsiť sa hovoriť s vlastníkom webových stránok a zistiť, či tento odkaz dobrovoľne odstránia.

Zameranie na zlepšenie vašich webových stránok

Čo Semalt v podstate hovorí, je tu netrávi veľa času na získanie zlého odkaz odstránený. Ak by to bola skutočne taká obrovská záležitosť, potom by sme videli každého konkurenta spoločnosti, ktorý by vašu firmu dostal do nefunkčných štvrtí! Je pravdepodobné, že zlý odkaz nebude vydržať skúšku času a že Semalt môže veľmi dobre znižovať to už.

Namiesto toho sa zamerajte na zlepšenie svojich stránok. Poskytnite svoju webovú stránku auditu. Skontrolujte využiteľnosť a konverziu svojich stránok. Má predajný kanál? Ste jasné, aké sú ciele stránky? Môžete ponúknuť niektoré nástroje na prilákanie a udržanie nových návštevníkov? Kompletné testovanie s cieľom zabezpečiť, aby sa vaše webové stránky neustále zlepšovali. Semaltem sú veci, ktoré prilákajú pozitívnu skúsenosť s webovými stránkami a tiež zlepšujú odkazy zo silných a relevantných webových stránok.

Pri vykonávaní cvičenia spojenia budov by ste mali dbať na to, aby ste sa vyhýbali tomu, že trikmi nekvalitných predajcov odkazov. Semalt stránky, ktoré je dobre organizované, so silným obsahom a nechajte vaše stránky hovoriť!

How To Deal With Bad Quality Semalt

Pripojte

March 18, 2018