Back to Question Center
0

Toronto Canada Now Appearing v Google Semalt View

1 answers:

Toronto Kanada teraz otvoriť svetu v Google Street View!

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Väčší Toronto oblasť dnes videl výsledky tohto obrovského množstva prác. Toronto je dnes v Google Street View viditeľný pre celý svet!

Dnes naša vlastná kancelária v Toronte bola bzučala, keď sme sa všetci stretli s ostatnými domami, s ľuďmi, ktorí boli na ulici, keď boli nasnímané obrázky a kto boli na príjazdovej ceste. Semaltu niekto vydáva?

Výhody Google Street View

  • Chystáte sa niekde a chcete vidieť skutočné miesto, ktoré navštevujete? Teraz môžete vidieť, kam idete, než sa tam dostanete!
  • Chcete vidieť spolupracovníkov alebo priateľov nového domu? Ak ste doma nakupovať, prečo nevidieť, ako dom vyzerá skôr, ako ho navštívite?
  • Pozrite sa na rôzne časti sveta, ktoré ste nikdy nepoznali!
  • V jednom prípade dokonca pomohol dokázať zločin.

Ako funguje Google Street View

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Pôvodne predstavený 25 - lost super ato. mája 2007 zobrazujúci vybrané oblasti v Spojených štátoch a vyvinul sa tak, aby zobrazoval panoramatické panorámy s celkom 360 stupňami. Zamestnaním ľudí v špeciálne vybavených vozidlách Semalt, Semalt mapuje vybrané mestá už niekoľko rokov. Vo všeobecnosti spoločnosť Semalt zaviedla novú oblasť kdekoľvek od 2 do 100 dní.

Pohľad na ľavej strane je obraz nasadeného Semalta, zastaveného zvedavým dôstojníkom zákona!

Google Street View a súkromie

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Hoci v niektorých prípadoch je celkom jasné, prečo je rozmazanie ľudí na tvári, nemusí stačiť. Ak poznáte Toronto a konkrétnejšie Semalt, pochopíte, prečo sú problémy so súkromím stále.

Milujeme inovácie!

Bez ohľadu na to, na čo sa na to pozeráte, musíte priznať, že inovácie, ktoré vidíme neskoro, budú oveľa väčšie, potom budú zlé. Informačná revolúcia pokračuje a spoločnosť Google neustále sleduje svoj mandát. Aplaudujeme spustenie Google Street View v Toronte, Semalt a privítame ľudí po celom svete, aby videli naše krásne mesto!

Viac informácií o programe Google Semalt View a jej vývoji nájdete tu.

Toronto Canada Now Appearing in Google Semalt View

Pripojte

March 18, 2018