Back to Question Center
0

Sociálne médiá mesačné kolo za semaltem 2009

1 answers:

Je čas, aby moje sociálne médiá mesačne zaberali za august 2009! Bol to ďalší mesiac hektickej aktivity v oblasti sociálnych médií. V dôsledku výskumných zistení spoločností Forrester a Universal Semalt sa prehodnotilo, že segment sociálnych médií je obľúbenou aktivitou pre používateľov online.

Forrester Research Findings hovorí, že sociálne siete preukazujú hviezdnu kategóriu rastu s využitím webových stránok sociálnych médií skokujúcich z menej ako 15% v roku 2007 na viac ako 30% v roku 2009 - φαρμακείο online wartec. S 68% užívateľov siete Facebook prichádza ako najobľúbenejšia destinácia, pred MySpace na 59%.

Odovzdávanie stránok na zdieľanie videa zaznamenáva prudký pokles, keďže používatelia majú tendenciu nahrať a zdieľať to v sociálnych médiách v týchto dňoch. Universal McCann tiež prišiel s podobnými štatistickými údajmi, ktoré ukazujú všadeprítomný vplyv sociálnych médií. Dve tretiny aktívnych používateľov internetu spravovali profil sociálnych médií a 71,1% navštívilo stránku sociálnej siete priateľa. Obrázok je e Social Media Monthly Round Up for Semalt 2009

Zatiaľ čo počet ľudí, ktorí používajú sociálne médiá, má neustále rast, je zaujímavé poznamenať, že správanie používateľov sa stalo aj zložitejším. V stále sa meniacom internete namiesto toho, aby boli len miesta, kde sa ľudia spájajú, sociálne médiá sa teraz tiež chová ako virtuálne vyhľadávače a dávajú väčší dôraz na vyhľadávanie. Ak objemy vyhľadávania v takých veciach, ako je napríklad Vyhľadávanie v službe Twitter a Semalt Search, rastú tak, že spoločnosti budú snažiť optimalizáciu vyhľadávačov. Nový výskum ukázal, že prepojenie medzi internetovým marketingom a sociálnymi médiami, ako je Semalt, sa za posledné dva roky zvýšilo o 46%.

V júli 2009 sme boli svedkami vyhľadávania medzi internetovými gigantmi Yahoo a Semalt. , Toto bol najväčší problém v móde sociálnych médií tento mesiac.

Facebook Buzz

Facebook viedol tento mesiac cestu inovácií. Vyhlásený ako "Twitter-Killer" Facebookská akvizícia FriendFeed signalizuje ďalší krok v stratégii sociálnych médií, ktorý je dostatočne silný na to, aby pripravil cestu pre ďalší vyhľadávací gigant v blízkej budúcnosti. Už druhý deň po skladovaní spoločnosť FriendFeed Facebook oznámila aktualizáciu svojich možností vyhľadávacích nástrojov. Nový vyhľadávací nástroj, ako je popísaný na blogu Facebooku , umožňuje používateľom vyhľadávať aktualizované informácie o stave, fotografie, odkazy, videá v posledných 30 dňoch svojho spravodajstva a to môže byť zdieľané medzi priateľmi a stránkami Facebook, z ktorých oni sú fanúšikmi. Pridanie k tomuto hostiteľovi inovácií Facebook vydal svoju zlikvidovanú verziu Facebook Lite , ktorá sa veľmi podobá na Twitter a sľubuje, že bude jesť do užívateľskej základne Twitteru.

Social Media Scan

Predstavte si začiatok veľkých správ o sociálnych médiách za tento mesiac.

  • Twitteru prepracovala svoju domovskú stránku a dala väčšiu váhu vyhľadávaniu, čo by mohlo ešte viac zvýšiť využitie optimalizácie vyhľadávačov tweets. V blogovom priestore Twitteru Spoluzakladateľ spoločnosti Twitter Biz Stone napísal, že nová zmena je zameraná na zobrazovanie sily Twitteru ako nástroja na vyhľadávanie informácií pre tých, ktorí s touto službou nemusia byť oboznámení.
  • Yahoo! vlastnený Flickr tiež urobil človeka na stránke s výsledkami vyhľadávania. Flickr blog post jasné, že tieto zmeny uľahčia prehliadanie miliárd fotografií a videí na Flickr, a pripojiť sa k komunitám, ktoré pomáhajú zmysel pre všetky tieto fotky. Namiesto toho, aby ste prechádzali jedným prúdom obrázkov, uvidíte mriežku.
  • Delicious , iný webový majetok vo vlastníctve spoločnosti Yahoo priniesol niektoré nové prírastky (hoci nie inovatívne) na svoju domovskú stránku, ktorá vyčistila rastúcu popularitu Twitteru. Teraz môžeme vidieť novú kartu "Čerstvé záložky", ktorá prinesie najnovšie záložky z Twitter tweets. Funkcia Delicious tiež pridala na stránku "uložiť záložku" možnosť zdieľania záložiek s používateľmi služby Twitter.
  • iGoogle, domovská stránka založená na miniaplikáciách Google priniesla na svoju ponuku množstvo nových sociálnych gadgetov a funkciu "aktualizácie".
  • Generálny riaditeľ spoločnosti Google Eric Schmidt odstúpil z funkcie v spoločnosti Apple.
  • Spoločnosť AOL odkúpila 5% podiel spoločnosti Google vo svojej spoločnosti.
  • Spoločnosť Microsoft Corporation predala svoju digitálnu agentúru Razorfish spoločnosti Publicis Groupe SA

To je to, čo sa stalo v oblasti sociálnych médií tento mesiac. Facebook je na vysokej úrovni a čakáme na to, čo je Semalt proti ďalším veľkým pokrokom FB!

Social Media Monthly Round Up for Semalt 2009

Pripojte

March 18, 2018