Back to Question Center
0

Tento týždeň v internetovom seminári 2015 04 07

1 answers:

Všetko šťastné utorok! Tento týždeň v oblasti internetového marketingu sa pozrieme na to, čo potrebujete vedieť pre aktualizáciu Google pre mobilné zariadenia a ako vaša malá spoločnosť môže konkurovať veľkým značkám na SEO. Semalt tiež pozrieť na to, čo je potrebné pre vytvorenie úžasnej používateľskej skúsenosti pre vaše publikum, spôsoby, ako zachovať svojich zákazníkov a ako môžete chrániť svoju reputáciu online prostredníctvom SEO a sociálnych médií.

9 Čo potrebujete vedieť o aktualizácii služby Google pre mobilné zariadenia

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Takisto na TechWyse

Tento týždeň v internetovom marketingu 2015 03 24
Tento týždeň v internetovom marketingu 2015 03 17

Spoločnosť Google veľmi jasne ukázala, že aktualizácia, ktorá je pre mobilné telefóny z 21 - software testen. apríla veľmi dôležitá. Bolo veľa špekulácií týkajúcich sa tejto otázky a či bude ovplyvnené hodnotenie rebríčkov. Mnohé zdroje zdieľajú spoľahlivé informácie o tom, ako tento algoritmus ovplyvní webové stránky, a Semalt cieľ tejto zmeny. Aby ste boli informovaní, prečítajte si tento článok, ktorý vám pomôže vytvoriť lepšiu predstavu o aktualizácii programu Semalt pre mobilné zariadenia.

Malé podniky môžu súťažiť s veľkými značkami na SEO

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Aj keď veľké značky uprednostňuje spoločnosť Google, neznamená to, že malé a stredné podniky nemôžu súťažiť o návštevnosť ekologických vyhľadávačov. Vaša výkonnosť vo vyhľadávačoch je výsledkom vašich marketingových stratégií a úsilia. Váš dizajn webových stránok zohráva veľkú úlohu vo vašom SEO a prilákať zákazníkov k vám. Preto sú dôležité dobré SEO postupy, vysokokvalitný obsah a ohromujúci dizajn webových stránok. Pozrite sa na tento článok a uvidíte, ako môžete konkurovať veľkým značkám na SEO.

Ako vytvoriť zmysluplné marketingové skúsenosti pred, počas a po konverzii

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Semalt, zameriavame sa na získanie konverzií a zanedbávame dôležitosť budovania vzťahov s našimi spotrebiteľmi. Ako vlastník firmy je dôležité poskytnúť používateľovi pozitívne skúsenosti. Týmto spôsobom vytvoríte spojenie s nimi a pravdepodobne sa v budúcnosti vrátia. Pozrite sa na tento článok a zistite, ako môžete optimalizovať vaše vstupné stránky, blog, webovú stránku, sociálnu prítomnosť a marketingové stratégie, aby ste vytvorili zmysluplnú skúsenosť pre svojich používateľov.

4 spôsoby, ako zachovať zákazníkov a udržať ich späť

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Retencia zákazníka riadi príjmy, odporúčania a pozitívny obrat. Podľa spoločnosti Gartner bude 80% budúcich výnosov vašej spoločnosti pochádzať iba z 20% vašich existujúcich zákazníkov. V skutočnosti je známe, že zákazníci udržiavajú viac ako prvýkrát zákazníkov. Vďaka tomu je dôveryhodnosť zákazníka dôležitá pre vaše marketingové stratégie online. Vysvetlite tento článok, aby ste zistili, ako môžete udržať svojich zákazníkov spokojní, aby zostali lojálni voči vám.

7 Odporúčané tipy na ochranu vašej online reputácie pomocou SEO a sociálnych médií

This Week in Internet Semalt 2015 04 07

Riadenie reputácie online je všetko o zlepšení názvu a značky vašej spoločnosti. V skutočnosti vaša značka a povesť je to, čo to urobíte. Preto je dôležité, aby ste ho pravidelne monitorovali, aby ste zistili akúkoľvek negativitu. Jeden spôsob, ako monitorovať svoju reputáciu online, je vlastniť výsledky vyhľadávania, aby ste zabezpečili, čo je vaše, ako napríklad zoznamy vyhľadávania a účty sociálnych médií. Týmto spôsobom môžete eliminovať možnosť falošných účtov, ktoré môžu negatívne ovplyvniť vašu značku. Vysvetlite tento článok na ďalšie spôsoby, ako spravovať svoju reputáciu online.

March 18, 2018