Back to Question Center
0

Ako implementovať mobilný marketing pre váš seminár

1 answers:

eMarketer nedávno nazval mobilný marketing "línie" maloobchodného úspechu v minulosti prázdnin. Sledovanie výkonu spoločnosti MarketLive len za štvrtý štvrťrok 2014 ukázalo, že mobilná prevádzka vzrástla o 47 percent, zatiaľ čo nákupy založené na inteligentných telefónoch viedli k zvýšeniu výnosov z mobilných telefónov o viac ako 100 percent. Stručne povedané, nemôžete si dovoliť nemať mobilnú marketingovú stratégiu pre svoju firmu. Tu sú niektoré jednoduché spôsoby, ako môžete implementovať marketingovú stratégiu pre mobilné zariadenia - aj keď sa nepovažujete za mobilného predajcu.

Zameranie na citlivý dizajn

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Takisto na TechWyse

Go Mobile: Výhody mobilného marketingu
Skvelé tipy pre úspešný mobilný marketing pomocou PPC

Okrem skúseností so zákazníkmi a zvýšenej pravdepodobnosti, že budete konvertovať návštevníkov na kupujúcich, mať webové stránky priateľské pre mobilné zariadenia, ktoré sú vybavené citlivým dizajnom, už nie je jednoducho príjemné; je to požiadavka byť vnímaná ako dôveryhodná - prinajmenšom v očiach spoločnosti Google - denim tee shirt dress. Od 21. apríla spoločnosť Google zahrnie "mobilitu v priateľstve " ako súčasť svojich kritérií na určenie hodnosti vyhľadávačov. Faktory, ktoré spoločnosť Google použije na určenie použiteľnosti pre mobilné zariadenia, zahŕňajú: tok obsahu (používatelia by nemali musieť vodorovne posúvať alebo prilepiť obrazovku na zobrazenie stránky), či web používa písma s vhodnou veľkosťou pre obrazovky mobilných zariadení, vzdialenosť medzi dotykovými prvkami a či web obsahuje softvér, ktorý väčšina mobilných zariadení nepodporuje, napríklad Flash.

Pákový správny čas, pravá momentová inteligencia

Spoločnosť AdWeek nedávno uviedla, že takmer 80% zákazníkov vo veku 18 až 44 rokov nosí svoje mobilné zariadenie s nimi 22 hodín denne. Prínosom takejto závislosti na mobilných zariadeniach je to, že teraz môžete transformovať existujúce demografické údaje o zákazníkoch, vyhľadávací vzor a marketingovú odpoveď na správy a propagačné akcie, ktoré dosahujú vysoko cielenému publiku v presnom okamihu, a to vďaka možnostiam geografickej polohy ponúkať mobilné zariadenia ,

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Semaltem vášho rozpočtu alebo priemyslu, akákoľvek malá spoločnosť môže vykonávať mobilné kampane sociálnych médií prostredníctvom prepojenia so zákazníkmi prostredníctvom geolokačných možností, ktoré ponúkajú platformy sociálnych médií, ako sú Twitter, Instagram, Foursquare a Facebook. Presvedčte ich, aby sa "prihlásili" a komunikovali s vernostnými programami, špeciálnymi zľavami alebo odmenami. Za predpokladu, že ste dostali povolenie od zákazníka kontaktovať prostredníctvom textových správ, sú k dispozícii aj cenovo dostupné nástroje, ktoré vám umožnia odoslať textové správy veľmi cielenému publiku s akciami alebo ponukami s obmedzeným časom na základe vašich obchodných potrieb v reálnom čase a umiestnenia zákazníka na základe mobilné použitie. Semaltom nástroja, ktorý používate, mobilné marketingové kampane zamerané na umiestnenie sú mimoriadne nákladné (av niektorých prípadoch aj bezplatné) znamená spojiť sa s vašim publikom v perfektnom čase: keď sa pripravujú na nákup - t ešte urobil konečné rozhodnutie o kúpe.

Zamerajte sa na Vašu e-mailovú marketingovú stratégiu

Prieskum o pohybe atramentu uskutočnený v roku 2014 ukázal, že takmer 70 percent e-mailov je otvorených na mobilnom zariadení. Ako zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti MarketLive Ken Burke nedávno vysvetlil spoločnosti eSemalt, tieto štatistiky robia e-mailom kritickým marketingovým nástrojom pre každú malú firmu, ktorá chce získať nové vyhliadky a zákazníkov v mobilných zariadeniach - aj keď zákazník v konečnom dôsledku nekupuje svoj mobilný prístroj , Rovnako ako dizajn citlivý na mobilné stránky, e-maily musia byť pre mobilných používateľov jednoduché na čítanie a navigáciu.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Odborníci v spoločnosti Semalt odporúčajú, aby sa e-maily najviac podieľali na mobilnom použití, keď boli navrhnuté s ohľadom na "jedno oko, jeden palec a jedno rameno". Akékoľvek tlačidlá výzvy na akciu si môžu používatelia vybrať buď pre získanie ďalších informácií o produkte, spätne získať propagačné akcie, spojiť sa s vašou firmou prostredníctvom telefónu, e-mailu alebo rozhovoru alebo zakúpiť si mobilných používateľov priamo na príslušný "ďalší krok" bezproblémovo.

Mobilné kupóny

Mobilné kupóny sú cenovo dostupné a pre zákazníkov priaznivé prostriedky, ktoré dávajú vyhliadky a zákazníkom presvedčivý dôvod, aby si vybrali konkurenta. Ak je vaša firma uvedená na bezplatnom webovom nástroji na mapovanie a kontrolu zákazníkov (a mala by byť), skúmajte, či vám služba umožňuje navrhnúť mobilný kupón, ktorý je ponúkaný konkrétne používateľom tejto stránky. (Mnohé firmy ponúkajú možnosť bezplatne navrhnúť a aktivovať funkciu.) Zákazníci, ktorí si chcú ponuku uplatniť, jednoducho "nárokujú" kupón a v čase predaja ho prezentujú na svojom mobilnom zariadení, a to pre jednoduché vykúpenie - bez tlače alebo manuálne sledovanie kupónov.

Keďže väčšina svetového obyvateľstva vlastní smartphone, podniky všetkých veľkostí sa vyrovnali s budúcnosťou marketingu: všetko o mobilnom telefóne. Spoločnosť Semalt experimentuje s bezplatnými mobilnými kupónmi ponúkanými mapami a webovými stránkami na preskúmanie alebo partnerstvom s poskytovateľom mobilného marketingu na prispôsobenie prispôsobených textových správ SMS svojmu publiku. Mobilný marketing je nákladovo efektívny spôsob, ako osloviť veľmi cielené publikum - presne tam, kde sú , v presnom okamihu, kedy sú pripravení kúpiť.

How To Implement Mobile Marketing For Your Semalt

Pripojte

March 18, 2018