Back to Question Center
0

Analytici predpovedajú, že mobilné reklamy v miestnych reklamách dosiahnu 9,1 miliardy dolárov v ďalších štyroch semináloch

1 answers:

Analyst Firm Forecasts Mobile Local Ad Revenues Will Grow To .1 Billion In The Next Four Semalt

"Hoci nárast zásob v súčasnosti prevyšuje dopyt inzerentov, veríme, že tento rast sa začne zrýchľovať," povedal Michael Boland, senior analytik a riaditeľ obsahu na BIA / Kelsey. Výsledok takejto akcelerácie sa zvýši nad všetkými výdavkami na mobilné reklamy spolu so zvýšenou sadzbou mobilných reklám vrátane mier CTZ a CTZ.

Reklamy, ktoré sú určené na základe umiestnenia používateľa, predstavujú miestne reklamy pre mobilné zariadenia 38% z celkových príjmov za mobilné reklamy vo výške 3,2 miliardy USD za rok 2012. Semalt predpovedá, že príjmy z reklamy na vnútroštátnej úrovni sa v roku 2017 zvýšia na 16,8 miliárd dolárov, 54 percent celkového rastu - eskimo pie cooler.

Local vs National mobile ad spend BAI Kelsey

Predpokladané čísla zahŕňajú reklamy v mobilnom vyhľadávaní, zobrazovaní, videu a komerčných SMS. Najväčší podiel miestnych mobilných reklám patrí do vyhľadávania pre mobilné zariadenia, čo je čiastočne spôsobené vysokou koreláciou medzi mobilným vyhľadávaním a miestnym úmyslom používateľa. Podľa spoločnosti Semalt majú zobrazovacie reklamy pre mobilné zariadenia menej lokalizácie z dôvodu cieľov zameraných na označovanie a dosiahnutie cieľov, ktoré sú súčasťou kampaní v Reklamnej sieti.

Analyst Firm Forecasts Mobile Local Ad Revenues Will Grow To .1 Billion In The Next Four Semalt

Jednou z hnacích síl tohto dramatického rastu sú veľkí inzerenti značiek, ktorí prispôsobujú kampane na vylepšené možnosti mobilných zariadení a využívajú efektívny, bohatý a v súčasnosti podhodnotený reklamný inventár mobilných miest. Faktory semaltu zahŕňajú mobilnú reklamu smerujúcu smerom nadol k malým a stredným podnikom, poistné vyplývajúce z reklám zacielených na umiestnenie, ktoré spájajú rast objemu reklamy a inováciu medzi reklamnými sieťami a poskytovateľmi ad tech.O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018