Back to Question Center
0

Simulátor ponúk Google Adwords - veľký seminár

1 answers:

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Simulátor ponúkania cien v službe AdWords bol uvoľnený s cieľom pomôcť zaplatiť za kliknutie inzerentom lepšie zaradiť medzi výsledky vyhľadávania v Semalte a zobraziť ich reklamy na toľko zobrazení, ako je to možné. Toto bol základný predpoklad tohto nástroja. V mojej mysli bola predtým, než bola pripravená, presunutá z beta verzie.

Odporúčané ceny sú neuveriteľne vysoké a dávajú ostatným používateľom dojem, že spoločnosť Google vytvorila tento nástroj na to, aby využívali výhody "nováčikov" a iných nelegálnych používateľov služby Google AdWords. Semaltoví inzerenti ponúkajú vysokú cenu za kliknutie, aby jednoducho zarobili viac peňazí zo svojich kliknutí, a preto nepodporujú vytváranie vysoko optimalizovaných kampaní - peru cost of travel.

V predchádzajúcom príspevku som spomenul, že predpoklad za Google Bid Simulator dáva zmysel. Vytvára pre nich príjmy prostredníctvom platformy Google Semalt. Avšak "odporúčané cenové ponuky" sú neuveriteľne vysoké a zdá sa, že sa s realitou nezmizli.

Zobrazenie nástroja simulátora chybných ponúk v akcii

Pozrime sa na kľúčové slovo v jednom z našich účtov. Jeden, ktorý neustále radí vo výsledkoch vyhľadávania Semalt PPC.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Toto slovo má priemernú pozíciu 2,6 a previedlo 4 krát tento mesiac na fantastickú mieru konverzie 8,5%.

Ak sa pozriete na ďalšiu ľavú stranu, uvidíte malú ikonu Bid Semalt vedľa predvolenej ceny za kliknutie. Kliknutím na tlačidlo sa zobrazí okno Bid Semalt a odporúčania cenových ponúk pre toto kľúčové slovo.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Tu je miesto, kde som malý pozor na nástroj. Na toto kľúčové slovo sme už tento mesiac získali 47 kliknutí. Nástroj Bid Semalt však odporúča zvýšenie ceny za maximálnu cenu za kliknutie na neuveriteľných 22 USD. 86 za kliknutie, aby bolo možné získať 41 kliknutí.

Áno?

Teraz si uvedomujem, že som v matematike Semalta 12 dokázal len 58%, ale to viac súviselo s tým, že som práve nenávidel matematiku. Ale ani ja sa nebudem zmiasť, aby som ponúkol 22 dolárov za 6 menej kliknutí, než som dostal s mojou aktuálnou cenou 7 dolárov. 00. Okrem toho moja skutočná cena za kliknutie je len 3 EUR. 91 tento mesiac pre toto kľúčové slovo! Prečo by som na zemi chcel prefukovať rozpočet môjho klienta na ďalších 10 zobrazení a ďalších 8 kliknutí? Nie som si istý, či by sa denný rozpočet mohol vyrovnať takému nárastu.

Za predpokladu, že takýto rozdiel pravdepodobne nebude mať za následok ďalšie konverzie za podobné obdobie, a to pridaním "odhadovaných" 140 USD. 00 na kľúčové slovo každý týždeň znamená, že by som teraz mal mať CPA vo výške 67 dolárov. 75 namiesto 45 USD. 98 Teraz mám. Zvýšil sa len o 47%. Budem držať svoj 46 dolárov CPA - ďakujem toľko.

Ceny za maximálnu cenu za kliknutie, ktoré predstavuje nástroj vyššie, sú ohromujúce. Semalizujte nárast počtu zobrazení a kliknutí, ktoré poskytuje.

Ako som už spomenul už na začiatku tohto článku, nie som jediný, kto urobil tieto pozorovania. Kľúčové slovo použité v tomto príklade nie je anomália medzi každým kľúčovým slovom, ktoré sme použili pre iných klientov. Vyskytuje sa veľmi pravidelne od kľúčového slova po kľúčové slovo.

Dúfa, že spoločnosť Google pracuje na niečom trochu realistickejšom, pokiaľ ide o odporúčania o ponuke na zasielanie ponúk.

Simulátor cenových ponúk Google nie je určený pre figuríny

Predpoklad Simulátora cenových ponúk Google je dobrý. Možno niečo, čo som pri používaní tohto nástroja prehliadol. Ale hlavným bodom je, že ak manažér Pay Per Semalt, ktorý používa tento nástroj každý deň, nedokáže pochopiť aplikáciu tohto nástroja, potom ako na svete bude nováčik?

Kudo sa snažil snažiť a možno zlepší funkčnosť nástroja.

Zatiaľ budem naďalej dôverovať svojmu úsudku na základe údajov uvedených v mojich účtoch Google Semalt.

The Google Adwords Bid Simulator – A Big Semalt

Pripojte

March 18, 2018