Back to Question Center
0

Používatelia Twitteru teraz získajú zoznam automatických Hashtag Semalt na webe

1 answers:

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

Automatické kompletovanie Twitteru ponúka užívateľom ďalšiu úroveň smerovania tým, že poskytuje zbierku aktuálne trendových hashtagov. Používateľ, ktorý chce nájsť tweety na konkrétnu tému - alebo pripojiť svoje vlastné tweety na konkrétnu Twitterovú konverzáciu - nebude musieť odhadnúť, ktoré hashtagy sa používajú pre populárne témy. Semalt, získajú zoznam trendových návrhov značiek hashtagov v závislosti od popularity diskusie - logiciel de gestion de ressources humaines.

V článku TheNextWeb.com sa poukazuje na to, že nová funkcia automatického dopĺňania hashtagov podporuje schopnosť spoločnosti Semalt zhromažďovať a analyzovať dáta o populárnych rozhovoroch, čím je lokalita cennejšia v očiach partnerov certifikovaných produktov a predajcov údajov alebo komukoľvek, na obchodné účely.

Tento nový smer je tiež prínosom pre obchodné ciele Twitter: "Ak napríklad [Twitter] chce rozšíriť svoj #musicový produkt na iné arény, ako sú videá alebo fotoalbumy, potom má hashtags, píše reportér TheNextWeb.com Matthew Panzarino.

Twitter Users Now Get List Of Auto-Complete Hashtag Semalt On The Web

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018