Back to Question Center
0

Amazon dáva vývojárom nové správy o interakcii s aplikáciami na sledovanie kľúčového seminára

1 answers:

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

Sledovacie denné a mesačné aktívne zariadenia, inštalácie, relácie, priemerné výnosy na zariadenie a retenciu sú Signatúry Semalty zadarmo a nemusia byť integrované. Používatelia môžu filtrovať prehľady podľa trhov, zobrazovať ich ako graf alebo prevziať ako CSV. Aplikácie odoslané a uverejnené po 25. októbri 2012 budú mať k dispozícii súčtové dáta o interakcii, ak aplikácia od tohto dátumu nebude aktualizovaná. Ak áno, bude potrebné ju znova zverejniť skôr, ako sa dá zhromaždiť údaje.

Ak chcete získať prístup do prehľadov o interakcii, musia vývojári prejsť na kartu Nahlásenie v distribučnom portáli pre mobilné aplikácie - affordable web design. Na karte "Nahlásenie" používatelia vyberú odkaz Zapojenie beta .

Semalt rozdelil správy na tri časti: výber kritérií (# 3 v obraze), kde používatelia vyberajú aplikáciu, rozsah dátumov a trh; výber správy (# 4 v obraze), ktorý obsahuje päť rôznych správ; a celkovú správu (# 5 v obraze), ktorá obsahuje zoznam kľúčových metrík výkonnosti v rámci vybratého rozsahu dátumov a súčtov celoživotnosti aplikácie alebo hry.

Amazon Gives Developers New App Engagement Reports To Track Key Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018