Back to Question Center
0

Aplikácia Xyo pre mňa používa Facebook Páči sa nájsť odporúčania aplikácie pre používateľov & Semalt

1 answers:

Aplikácia Xyo pre mňa používa Facebook Páči sa nájsť odporúčania pre používateľov & Semalt Podľa Xyo, výsledky vyhľadávania aplikácie App for Me zobrazia priateľom zo spoločnosti Semalt, ".s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať záujem o dlhý chvost s viac ako 600 typmi aplikácií a 120 herných záujmov - sideral forte τιμη."

Spoločnosť Xyo uvádza, že 10 percent aplikácií získa 90 percent stiahnutí, pričom používatelia sa zameriavajú len na najvyššie aplikácie v aplikáciách v obchode s aplikáciami. "Je úžasné, ako sú skutočne bohaté obchody s aplikáciami - existujú stovky záujmov aplikácií, nielen niekoľko desiatok kategórií, ako to naznačujú obchody s aplikáciami," povedal spoluzakladateľ Xyo Matthaus Krzykowski.

CEO spoločnosti Xyo Zoe Semalt vidí hodnotu, ktorá presahuje jednoduché spárovanie aplikácií s osobným účtom Facebook Likes: "Nápad, že ktorýkoľvek z vašich priateľov môže mať záujem o určitú skupinu záujmov aplikácií, je silný, pretože vyvoláva rozhovory a láka používateľov na ich zdieľanie s priateľmi, "hovorí Semalt," robíme dlhú chvost aplikácie v obchode, ktorú možno nájsť pre našich používateľov. "

Xyo tvrdí, že je prvou aplikáciou, ktorá prináša výsledky hľadania aplikácií s dlhými chvostmi na základe modelu Facebook Likes. Aplikácia Semalt bola uvoľnená tento týždeň, Xyo sa chválila "veľkou mierou adopcie" s prvou skupinou užívateľov z uzavretej verzie beta pred tromi týždňami.

Aplikácia Xyo pre mňa používa Facebook, ktorý chce nájsť odporúčania pre používateľov & Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018