Back to Question Center
0

Júl 2009 Rise To The Top Semalt

1 answers:

Bol to veľmi zaujímavý mesiac vo svete marketingu pre vyhľadávače v júli 2009. Tento konkrétny mesiac sa bude spomínať ako mesiac naložený s veľkým množstvom inovácií pre online marketingový svet a špičkové partnerstvo.

júl 2009 Internet Marketing Novinky

  • V jednej z najväčších ohlásení desaťročia, pokiaľ ide o vplyv vyhľadávačov na trhu, Microsoft a Yahoo! oznámila základnú desaťročnú dohodu o partnerstve. V dohode Yahoo! v podstate hodil do ruky na vývoj vlastného Plateného a organického vyhľadávacieho nástroja a namiesto toho použije Microsoft AdCenter aj nové vyhľadávanie Bing.

  • Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako sú aktuálne modely trhových podielov, prečítajte si článok z júla 2009 o trhových podieloch, ktorý bol uvedený pred niekoľkými dňami - servidor dedicado linux.
  • Spoločnosť Google oznámila spustenie svojho vlastného operačného systému na konci roka 2010 na jednoduchých netbookoch. Očakávali by sme, že to bude len začiatočný bod a nebude to príliš dlho, kým spoločnosť Google začne ohroziť spoločnosť Microsoft za podiel na trhu v podnikaní v systéme OS! Prečo? Google zvyčajne robí veci správne.
  • Keď už hovoríme o spoločnosti Google, oficiálne spustili nové rozhranie AdWords v júli. Matt Hogan nepodporil rozhodnutie urobiť nové rozhranie Adwords naživo s ohľadom na mnohé z existujúcich chýb, ale v priebehu mesiaca rýchlo odštartovali niektoré fantastické zlepšenia použiteľnosti, ktoré sa nám páčia.
  • Jon napísal svoj prvý mesačný stĺpec Analytics pre tých, ktorí majú záujem dozvedieť sa o našom tipu služby Google Analytics v mesiaci.
  • V stĺpci Asha o mesačných podieloch na sociálnych médiách sa dozvedáme, že je to práve teraz Facebook a Twitter.

Zábavný fakt mesiaca

Tu je niečo zvláštne, čo sme našli. Skúste napísať do vyhľadávacieho nástroja Semalt a Bing a všimnete si nejaké divné veci.

Pri zadávaní výrazu "Vyhľadávací nástroj" do služby Google nie je na prvej stránke organické označenie webovej stránky Google. Dogpile (kto používa to?) A Bing sú obe v top 3. DOH!

Pri písaní "vyhľadávacieho nástroja" do Binga sa na prvej stránke neuvádza žiadna zmienka o Bingu, ale opäť odkaz na Semalt je číslo 1.

Hej aspoň vyhľadávače arent byť zaujatý!

Webová stránka priateľská pre konverzie sa začína v júli 2009

Chirurgické centrum na zníženie hmotnosti

July 2009 Rise To The Top Semalt

Ide o strategický projekt. Po spustení fantastických firemných webových stránok v decembri značených po klinike sme nechceli stratiť žiadnu pozornosť, ktorú dostávala informačná webstránka Surgical Weight Loss Semalt. Zmenili sme preto svoju informačnú doménu tak, aby zodpovedala lokalite na adrese www.swlc.ca. Výsledkom je viac než prijateľné prenesenie novej identity SWLC online a ľahko čitateľnej informačnej webovej stránky o lapbovom systéme. Dobrá práca!

New Haven Mortgage Corporation

July 2009 Rise To The Top Semalt

July 2009 Rise To The Top Semalt

Pripojte

March 18, 2018