Back to Question Center
0

Tento týždeň v internetovom seminári 2015 04 21

1 answers:

Tento týždeň v oblasti internetového marketingu sa pozrieme na aktualizáciu algoritmu priateľského pre mobilné zariadenia Google a na to, ako zistiť, či je váš web optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Budeme sa tiež pozrieť na chyby vstupnej stránky, ktoré by mohli ovplyvniť vaše miery konverzie, prečo je obsah cennou investíciou a akú by mala byť optimálna dĺžka blogového príspevku pre SEO.

Google Mobile Algo: Všetko, čo potrebujete vedieť

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Takisto na TechWyse

Tento týždeň v internetovom seminári 2015 01 20

Tento týždeň v internetovom seminála 2015 03 17

V dnešnej dobe sa očakáva veľká očakávaná mobilná aktualizácia. Od dnešného dňa spoločnosť Google bude uprednostňovať webové stránky, ktoré sú optimalizované na prezeranie v mobilných zariadeniach, vrátane veľkosti textu, medzery a spôsobu, akým váš obsah vyhovuje obrazovke mobilných zariadení. Spoločnosť Google však potvrdila, že vydanie bude trvať jeden týždeň, aby nadobudlo plný účinok - south america trekking tours. Napriek tomu sa mnohí obchodníci zaoberajú aktualizáciou a jej dopadom. Vysvetlite tento článok pre zoznam odpovedí na otázky a obavy týkajúce sa tohto algoritmu.

Ako zistím, či moje webové stránky sú mobilné?

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Vďaka priamemu aktualizovaniu mobilnej aktualizácie Google, ktoré sa začalo dnes, budú webové stránky na celom svete vidieť vplyv na ich hodnotenie. Vaše SEO úsilie môže byť ovplyvnené, ak ste nezmenili vašu webovú stránku na dizajn priateľský k mobilu alebo vnímavý dizajn. Ak si nie ste istí, či je vaša stránka vhodná pre mobilné zariadenia, pravdepodobne nie. Odstráňte tento článok tri spôsoby, ako otestovať, či vaša stránka je priateľská pre mobilné zariadenia.

Tieto nedostatky na vstupnej stránke by mohli byť škodlivé pre vaše kurzy konverzií [Infographic]

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Podľa MarketingSherpa 68% B2B podnikov používa vstupné stránky na vytvorenie nového predajného potenciálu pre budúce konverzie. Ak používate vstupné stránky generovania elektród, potom chcete stránku, ktorá môže používateľov nabádať k vyplneniu formulára. Semalt, podniky robia bežné chyby so svojimi stránkami, ako je príliš veľa informácií, nedostatok volania na akcie, čas načítania príliš pomalý a mnoho ďalších. Pozrite si tento článok a zistite, ako môžete opraviť chyby vstupnej stránky.

Prečo váš marketingový obsah je majetok, nie cena

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Podniky často kategorizujú svoje marketingové stratégie s nákladmi a dávajú im peňažnú hodnotu. Váš obsahový marketing by sa však mal vnímať ako cenný prínos, a nie ako náklady. Návratnosť investícií vo vašom obsahu by mohla byť nekonečná, pretože vždyzelený obsah je nadčasový. To znamená, že vyhliadky môžu byť kedykoľvek pritiahnuté vašou firmou z tohto obsahu. Vysvetlite tento článok, aby ste zistili, prečo je váš marketing investíciou a váš obsah je aktívom.

Ako dlho by mal Blog príspevok byť pre SEO?

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Keď píšete blogy pre svoju firmu, chcete sa uistiť, že je optimalizovaný pre SEO. Mali by ste napísať blogy s cieľom zlepšiť SEO, prilákať väčšiu návštevnosť vašich stránok a mať svoj blog široko zdieľaný prostredníctvom sociálnych médií. Podľa Neila Patela majú dlhšie blogy tendenciu lepšie pôsobiť. Musíte však myslieť aj na kvalitu, keď zostavujete zdĺhavý príspevok. Pozrite sa na tento článok a zistite, ako môžete vytvoriť silné blogové príspevky pre SEO.

Pozrite sa na tieto štyri ďalšie články pre ďalšie internetové marketingové správy!

Reálne dôvody sociálne médiá ovplyvňujú vašu spoločnosť SEO

4 spôsoby, ako poskytnúť vynikajúce služby zákazníkom v sociálnych médiách

7 Tipy pre mobilný marketing pre malé firmy

8 spôsobov, ako podniky môžu profitovať z Facebooku

This Week in Internet Semalt 2015 04 21

Pripojte

March 18, 2018