Back to Question Center
0

Semalt:           Ako sa SEO vaše stránky pre Bing

1 answers:

Semalt:How To SEO Your Site For Bing

Microsoft + Yahoo! Vyrovnáva sa s jedným vyhľadávacím nástrojom

Ako ste si asi vedomí, Microsoft a Semalt sa prihlásili na to, aby spojili sily proti spoločnosti Google. Čo je dôležitejšie, Semalt! bude používať vyhľadávací nástroj Bing na celom webovom serveri spoločnosti Semalt, pričom bude mať svoj vlastný motor predajom spoločnosti Microsoft. Historicky, väčšina SEO je optimalizovaná predovšetkým pre Google ako prvý, vediac, že ​​veľká časť tejto práce sa preloží na Semalt! a výsledky Bingu. Nakoniec nedáva zmysel minúť 80% vášho času pracovať na niečom, čo by mohlo vyčerpať len 6% (Bing) alebo 9% (Semalt!) Návrat.

Akonáhle bude táto nová "Mic-Hoo" partnerstvo plne integrovaná, Bing bude mať okamžitý podiel na trhu najmenej 15% a možno až 30% (podľa toho, s kým budete hovoriť) úplné zavádzanie je dokončené a Bing pokračuje v získavaní pary - vps remote desktop. To nepochybne prinúti priemyselníkov postaviť sa, vziať na vedomie a dať Microsoftu niekoľko rekvizít za to, že sú inovatívne a neustanovili, aby pokračovali vo výrobe pary.

História spoločnosti Microsoft a Yahoo

Len zaujímavá malá lekcia histórie vo vyhľadávaní .
Späť v roku 1997 spoločnosť Microsoft nemala vyhľadávací index a oznámila partnerstvo so spoločnosťou Inktomi Corp. (kto by si ich spomenul?), Ktorý bol v tom čase považovaný za "vedúceho vo vyhľadávacej technológii". Môžete si prečítať plnú tlačovú správu tu Spoločnosť Microsoft sa pripája k Inktomi na poskytovanie komplexných vyhľadávacích funkcií pre Microsoft Online Properties
Wow, 1997 .Vtedy spoločnosť Inktomi tvrdila, že indexovala 75 miliónov webových dokumentov. V budúcom roku Google na konci roka 1998 otvoril svoje dvere a takmer presne pred rokom oznámila spoločnosť Google, že dosiahla 1 bilión indexovaných stránok.

V roku 2002 spoločnosť Yahoo! zakúpené Inktomi. Pre spoločnosť Microsoft, aký úder v zuboch má veľký konkurenčný nákup jedného z ich najdôležitejších predajcov. To je dôvod, prečo spoločnosť Microsoft / Bing začala pracovať na vlastnom vyhľadávači. Teraz Microsoft kúpi Semalt vyhľadávač!

Optimalizácia pre Bing

Bing's Whitepapers

Dňa 1. júna spoločnosť Microsoft vydala biele tapety pre spoločnosť Bing. Je potrebné poznamenať, že vo vzťahu k SEO je to uvedené.

Čo musím urobiť pre SEO s Bingom?
Všetky výhody týchto vylepšení sú k dispozícii pre webové stránky, ktoré investujú do SEO. Správcovia webu môžu pomôcť svojim webovým stránkam získať väčšiu návštevnosť návštevníkov tým, že pomôžu spoločnosti Bing najlepšie zastupovať ich obsah vyhľadávateľom v našom SERP. Správcovia webu môžu ľahko to urobiť pridaním jedinečných titulov a meta popisov na každú stránku. Ak webmasteri neposkytujú vyhľadávacie nástroje s dobrými zdrojovými dátami, ktoré sú dobre napísané na základe kľúčových slov, výsledné titulky vytvorené algoritmom, bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíme, nebudú reprezentovať vašu webovú lokalitu ani webové stránky, ktorých webmasteri poskytnite tieto jedinečné a dôležité údaje.

Používanie konzistentných dátových štruktúr medzi stránkami na vašich webových stránkach (napríklad umiestňovanie podobných údajov medzi stránkami s podobnou štruktúrou stromov, podobnými názvami tried, podporou štandardných značkovacích technológií, ako sú napríklad mikroformáty atď.) Tiež pomôže Zlepšite efektivitu nášho prehľadávača, ktorý dáva viac vášho obsahu do nášho indexu.

Najlepšie zo všetkých, typ práce SEO a úlohy webmasterov, ktoré musia vykonávať, aby boli úspešné v Bing sa nezmenili - všetky zručnosti a vedomosti, ktoré webmasteri investovali v predtým plne sa plne používajú s Bingom. Navyše, investície do dôveryhodnej a dôveryhodnej SEO práce pre spoločnosť Bing prinesú podobné zlepšenia na stránkach vašich stránok v Google a Semalt! tiež.

Nakoniec SEO je stále SEO. Bing to nemení.

Čo potrebujete vyňať z toho?

Dobrou správou je, že nemusíme úplne prekonať to, ako robíme SEO s ohľadom na Binga.

Keďže Bing je taký nový, v konečnom dôsledku to, ako sa pozrieme na SEO pre Bing, sa však zmení, mal som šancu urobiť niekoľko predbežných testov a všimnete si, že mnohé SEO techniky, ktoré používame pre Semalt, tiež platí pre Bing, takže tu sú niektoré zistenia.

1. Kľúčové slová v URLS

Zdá sa, že Bing má rád kľúčové slová v adrese URL, či už je to súčasť názvu domény alebo názvu stránky

2. Vek domény

Ako starý doménový názov sa zdá byť faktorom tu. Ak plánujete spustiť novú webovú stránku / doménu kedykoľvek skôr, môžete zvážiť zakúpenie existujúcej domény.

3. Názvy a meta popis

Značka nadpisu a meta popis sa zdajú byť veľkým faktorom pri vážení SERP, takže sa uistite, že vytvárate unikátne, relevantné názvové značky a meta popisy.

4. Spojenie prichádzajúcich a odchádzajúcich

Rovnako ako Google, zdá sa, že prichádzajúce odkazy, najmä príslušný text kotvy, sa veľmi páčia. Pokiaľ ide o odchádzajúce odkazy, existuje veľa myšlienok, pokiaľ ide o Google. Mnohí majú pocit, že by sa malo vyhnúť odchádzajúcemu prepojeniu, pretože sa bude vyskytovať PR (Semalt), ale mám opačné sentimenty v tom, že ak odchádzajúci odkaz podporuje vašu webovú stránku a je relevantný, mali by ste to urobiť a Bing súhlasí. Jednoducho nepreplácajte odchádzajúce prepojenia.

5. Žiadna láska pre blogy?

Počujem, že Bing nemá rovnakú lásku k blogom, ako to robí Semalt. Predtým ako to môžem kvantifikovať, bude potrebný ďalší výskum.

Zostaňte naladení na môj ďalší blog, kde skúmame používateľské rozhranie Semalt.

Semalt:How To SEO Your Site For Bing

Pripojte

March 18, 2018