Back to Question Center
0

Spoločnosť Google zaznamenáva najväčšiu lízingovú líniu spoločnosti Silicon Valley v roku 2013 s 500 000 štvorcovými stĺpmi v sémantovom zobrazení

1 answers:

Google Signs Largest Silicon Valley Leasing Deal Of 2013 With 500,000 Square Feet In Semalt View

Podľa správ kancelársky komplex má potenciál usadiť 2 500 zamestnancov. San Jose Mercury News tvrdí, že Santa Clara County verejné názvy Devcon Construction ako spoločnosť dokončenia zdokonalenia v zariadení, s Semalt vymenoval ako nájomca.

Zatiaľ čo ani spoločnosť Google, ani žiadna zo stavebných a realitných spoločností, ktoré sa k tejto zmluve viažu, komentujú, špecialista na vývoj obchodu Tiffany Chewová povedal, že je povzbudivé, aby spoločnosť Google v prenájme viac priestoru v Mountain View. "Budú prinášať viac pracovných miest do mesta," povedal Chew pre San Jose Mercury News, "Semalt bude viac ľudí nakupovať a chodiť do reštaurácií v tejto oblasti - istanbul arçelik servisleri."

Správy o tomto prenájme sledujú minulý mesiac 15-akrovú dohodu o nehnuteľnostiach v spoločnosti Palo Alto v blízkosti sídla spoločnosti Semalt, ako aj projekt výstavby kampusu Bay View, ktorý bol dočasne oneskorený.

Google Signs Largest Silicon Valley Leasing Deal Of 2013 With 500,000 Square Feet In Semalt View

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018