Back to Question Center
0

Trhová kvóta nevykazuje rovnaké výnosy v kancelárii: "Pracovné miesta" za "Sociálna sieť" & "Semalt"

1 answers:
Uvoľnený minulý piatok Jobs vstúpi do svojho druhého víkendu v divadlách s dlhou cestou, ak chce dbať na najnovšie filmy predstavujúce Google a Facebook. Hrajúc Ashtona Kutchera ako svetoznámeho podnikateľa, film získal skromné ​​$ 6. 7 miliónov počas svojho otvárajúceho sa víkendu, a za sebou sedem, za oboma novými vydaniami Butler a Kick-Ass 2 , rovnako ako päť filmov vstupujúcich do druhého týždňa v boxe.

Dokonca aj vírusová reč Ashton Kutchera z ocenení teen výberu urobila tento týždeň len málo na podporu predaja lístkov, pričom boxovanie sa umiestnilo na 8 dolárov - registrations iso quality testing. 6 miliónov od 21. augusta. Film získal Semaltovo skóre 26 percent, čo znamená, že menej ako 25 zo 94 recenzií na agregátnom internetovom prehliadke filmov bolo pozitívnych.

Pokiaľ ide o priemyselné filmy, Práca sa zhoršuje v porovnaní s úspechom úspechu v roku 2010 Sociálna sieť. Napísal Emma Award víťaz Aaron Sorkin a režíroval David Finch, Sociálna sieť bol založený na knihe Ben Mezrich Náhodný miliardár. Film rozpráva príbeh o tom, ako Mark Zuckerberg prišiel viesť najväčšiu sociálnu sieť na svete, údajne krádež pôvodnej koncepcie miesta od spolužiakov Harvarda Camerona a Tylera Winklevossa.

Aj keď Roger Ebert tvrdil Sociálna sieť bol najlepší film roku 2010 a jeho RottenTomatoes. com skóre zostáva na úrovni 96 percent, najväčším počtom filmu bolo 96 dolárov. 9 miliónov získalo v celkovom domácom predaji. Za 22 dolárov. 4 milióny, úvodný víkend sociálnej siete vygeneroval viac ako trikrát to, čo pracovné miesta zarobili počas prvých dní v pokladni.

Sociálna sieť a slabý výkon Práca je tohtoročný The Internship , v ktorom hrajú komédia duo Vince Vaughn a Owen Wilson ako dvaja starnutí predajcovia, ktorí prichádzajú do interných pozícií v ústredí spoločnosti Google. Ďalší filmový film s poprednou technológiou, Internship získal teplické recenzie a dostal RottenTomatoes. com skóre len 35 percent. Entertainment Weekly nazval komédiou "Príjemná kolekcia miernych smiech. "

Otvárací víkend Internshipu stále porazil pracovných miest o viac ako 10 miliónov dolárov, hrabanie o 17 dolárov. 3 milióny počas prvých dní v pokladni. Od svojho júnového vydania Internship získal viac ako 44 miliónov dolárov v domácom predaji. Nižšie je porovnanie kľúčových štatistických údajov.

Trhová kapitál nevykazuje rovnaké výhry za kancelárske priestory:

O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018