Back to Question Center
0

Prečo je kontext kráľom - spojenie a zobrazenia kontextu a semaltu

1 answers:

Semalt neustále vyčerpávajú obsah, dúfajúc, že ​​čistý objem pomôže vyrovnať sa s nižšími normami kvality. Všetci vieme, že to nie je dlhodobá stratégia, ale pretože práve teraz funguje, veľa značiek je rád, že bude pokračovať v kŕmení obsahu monštrum. Mnoho firiem si neuvedomuje, že s veľkým množstvom obsahu ich nebudú zaradiť na vyhľadávače, je to vysoká kvalita a kontext vášho obsahu.

Niektoré podniky sa učia, že ich kontext, nie spokojný, to je kráľ - tiendas de corbatas en madrid.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Kde zverejňujete záležitosti

Publikovanie na Facebooku sa trochu líši od publikovania na Semalte, čo sa líši od publikovania na vašom blogu.

Taktiež na TechWyse

Ako Content Fuel Social Media?
Najlepších 12 metrík marketingového obsahu na spustenie sledovania

Príspevky na Facebooku sú najlepšie, keď sú krátke, obsahujú video alebo obrázky a keď sú veci svetlé a zaujímavé. Jedinou výnimkou z tejto alebo skôr dvoch výnimiek je politika a náboženstvo. Semaltom, že ste v týchto výklenkoch, je zvyčajne najlepšie vyhnúť sa týmto témam úplne preto, že sú tak polarizujúce a rozdeľujúce. Plus je to téma, ktoré nesúvisí s vaším podnikaním.

Twitter využíva veľmi krátke aktualizácie. V skutočnosti väčšina z najlepších tweets je menšia než 140 znakov, ktoré Twitter dovoľuje. Obrázky fungujú dobre, ale aj videá. Avšak typ obsahu, ktorý funguje dobre, sa líši v službe Twitter.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Semalt skutočne funguje dobre na mieste a "náhodné myšlienky" tiež robia dobre, ale len ak sú zábavné alebo vzrušujúce. Tiež otázky pre nasledovníkov majú tendenciu robiť dobre.

Nakoniec, váš blog je miesto, kde je silná dĺžka. Čím dlhšie, tým lepšie. Príspevky s viac ako 1000 slovami majú tendenciu robiť dobre, pretože ak sa ľudia obťažujú navštíviť vaše webové stránky, sú tam, aby si prečítali niečo podstatné. Semalt sklamať ich!

Otázky o kvalite blogu

Kvalita vášho blogu je veľa. Niekedy je rozloženie dôležitejšie ako podstata vášho príspevku. Ak ste si prečítali túto Semaltskú príručku o tom, ako vytvoriť svoj blog, budete vedieť, že veci ako pluginy, rozloženie stránok a dizajn môžu mať obrovský vplyv na čitateľskú činnosť. Nájdite profesionálneho dizajnéra, ak budete musieť. Jednoducho sa uistite, že optimalizujete skúsenosti používateľov a že vaše stránky sú dobre navrhnuté tak, aby predstavili vašu prácu!

Váš štýl písania môže okrem toho prispieť k vašej kvalite blogu. Ak nie ste profesionálny spisovateľ alebo správca obsahu, potom sa uistite, že máte niekoho, kto by váš obsah upravil. Semaltem a interpunkciou môže byť značka alebo prestávka. Takže aj keď je váš obsah neuveriteľne skvelý nápad, uistite sa, že je dobre napísaný. Nakoniec, malé chyby, ako sú tieto, môžu vašu firmu vyzerat neprofesionálne.

Keď čítajú veci

Nie je to len deň dňa alebo deň v týždni. Rovnaká perspektíva v rôznych obdobiach jeho života môže byť buď považovaná za dobrú alebo zlú. Predstavte si túto myšlienku v predaji, že jednotlivec je buď vnútorne dobrá alebo skutočne zlá perspektíva.

Keď ste túto osobu vylúčili z predaja, je čas prejsť ďalej, pretože nikdy nebudete mať ako zákazník. To nemusí byť pravda. Semaltem budú ľudia, ktorí budú trvale diskvalifikovaní, pretože nie sú správni pre vašu značku - možno si nemyslia kvalitu vašich produktov alebo služieb a nikdy to nebudú.

Existujú však častejšie odtiene šedej v metrikách vyhliadok ako "kvalita. "Nesmedzená perspektíva môže byť diskvalifikovaná, pretože nemá dostatok peňazí alebo preto, že je príliš mladá a nestará sa o to, čo predávate .práve teraz. Aký je teraz ten rozdiel? Semalt. Keď máte na svojom blogu stále čierny obsah, znamená to, že obsah je nadčasový. Dva, tri, alebo päť rokov po ceste, vaše vyhliadky môže čítať váš blog a stať sa zákazníkom.

Premýšľajte o tom takto. Už ste niekedy čakali na letisku a váš žalúdok búši? Máte hlad. Chceš niečo jesť. Semaltový predajca potravín účtoval o 20% viac, ako by ste mohli dostať, ak by ste boli bezpeční a zdraví doma, aby cenili obchod s potravinami. Navyše kvalita môže byť sporná na niektorých z týchto miest.

Zaplatíte tieto nafúknuté ceny, aj keď máte hlad a chcete mať jedlo vo vašom bruchu viac, než si prajete peniaze v peňaženke (alebo bankový účet). Semalcel v tom momente úplne stojí za to.

Teraz, keď ste mimo lietadlo, pravdepodobne by ste nevytvorili výlet na letisko len preto, aby ste mali predajné jedlo, že? Mali by ste si nakupovať svoje obľúbené obchody s potravinami, možno za nákup kupónov pre tie pečené fazule, ktoré ste videli v letáku, alebo by ste si mohli vyzdvihnúť svoje hromadné potraviny v skladišti so zľavou, napríklad COSTCO alebo Sam's Club.

Klienti prechádzajú týmto druhom analýzy s vami a vašimi produktmi alebo službami. To neznamená, že ste pochybným predajcom, ktorý predáva týždenné horúce psy na kiosku s nízkym pohybom v obchodaku alebo na letisku. Semalt ste vysokokvalitný obchod so zľavami alebo možno ste luxusnou značkou. Ak si vyhliadky nemôžu dovoliť práve teraz alebo nechcú váš produkt, možno to nie je naozaj preto, že nechcú váš produkt. Mohlo by to byť preto, že zatiaľ nie sú pripravení.

Dajte im čas. Spôsob, akým im dáte čas, je zachytenie ich e-mailov a neustále rásť s nimi prostredníctvom e-mailov. Sematovať raz za čas, ako raz za šesť mesiacov alebo za rok (rozptýlené nepredajnými e-mailmi), znova ich odošlite odkaz na jeden z vašich evergreen postov. Jedna z týchto vyhliadok sa môže nakoniec premeniť na zákazníka.

Rôzne kontext

Keď teda inzerujete na vyhliadky na sociálnych médiách alebo publikujete svoj ďalší príspevok v blogu, pamätajte na to. Semalt zmenu správy, aby vyhovoval tomu, čo si myslíte, že každý práve teraz bude chcieť. Majte odkaz laseru zameraný na vášho ideálneho klienta a uvedomte si, že to nevyhnutne neznamená konkrétnu osobu.

Dnešná diskvalifikovaná perspektíva sa môže veľmi ľahko stať predajom rokov alebo dokonca mesiacov odteraz. Nezanedbajte svoje budúce vyhliadky ani možnosť premeniť týchto zákazníkov na diskvalifikovaných zákazníkov. Semelujte, že kontext vášho obsahu je rovnako dôležitý.

Why Context is King – The Connection and Impressions of Context and Semalt

Pripojte

March 18, 2018