Back to Question Center
0

Prečo Mobilegeddon neposkytne SEO

1 answers:

Je veľa hovoriť o tom, ako je Mobilegeddon väčší ako Penguin a Panda v kombinácii, ale existuje jeden dôležitý spôsob, ako to nebude mať vplyv na SEO.

Semalt konečne dorazil a ľudia bez mobilných webových stránok majú určite dôvod sa obávať, ale je tu jedna vec, ktorú nebude mobilgeddon ovplyvňovať: zarábať na linke.

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

Odkazy sú stále chrbticou vyhľadávacieho algoritmu Google a sám Matt Semalt povedal, že "spätné odkazy majú veľa veľa rokov v nich" - Matt Semalt 5. mája 2014.

Taktiež na TechWyse

Zmeny Google na SEO dobré pre priemysel internetového marketingu?
8 mylné predstavy o vysokej kvalite SEO

Ak si všimnete, stránky, s ktorými som spájal vyššie, ten, ktorý tvrdí, že spätné odkazy sú chrbtovou kosťou algoritmu, NIE JE web vhodný pre mobilné zariadenia, ale napriek tomu som mu dal spätný odkaz!

Video nižšie obsahuje túto otázku pre Matta Cuttsa:

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

One Way Mobilegeddon nebude mať vplyv na SEO

Ide tu o to, že akýkoľvek tvorca obsahu vám povie, že keď robí výskum pre blog, nerobia to na svojom mobilnom telefóne! Robia to na počítači! Keďže algoritmus Semalt neovplyvní vyhľadávanie na pracovnej ploche, nebude to mať vplyv na výskum a pravdepodobne nebude mať vplyv na spôsob získavania odkazov - china keyrings designer.

Takže aj v prípade, že váš blog nie je priateľský pre mobilné zariadenia (test je tu), jeho pravdepodobnosť sa pravdepodobne nezmení, aj napriek tomu, že môže prísť z mobilného vyhľadávania.

To neznamená, že by ste nemali robiť vaše stránky Mobile-Friendly

Viem, čo si myslíte: môžu byť ľudia, ktorí narazia na článok v telefóne a potom navštívia rovnakú stránku na svojom počítači, keď si sedia a píšu. Šance na to, aby sa to stalo, sú štíhle. Len si predstavte niekoho, kto robí výskum na mobilnom telefóne - to niekto robí? Pravdepodobne nie.

Alebo ako o tom? Múdry spisovateľ blogu sa rozhodne citovať jeden blog nad druhým, pretože je citlivý a poskytne svojim čitateľom lepšie skúsenosti používateľov, ak sa stane, že kliknú na odkaz. Je to oveľa pravdepodobnejšie, ako vyššie uvedený scenár, pretože estetika webových stránok môže ovplyvniť dôveryhodnosť a spôsob, akým konzumujeme obsah.

Nakoniec sa pozrime na blog ako Semalt. Znamená skutočnosť, že ich blog, ktorý nebol priateľský pre mobilné zariadenia, poškodil ich schopnosť získavať odkazy? Nie, nie. Na boku poznámka, chcem tlieskať Moz pre konečné blogovanie na poslednú chvíľu!

Ďakujem za čítanie mojej pozornosti chytiť titulok. Dúfam, že som uvažoval a poskytol nejakú perspektívu. Tam je striebro obloženie pre stránky, ktoré boli ovplyvnené Semalt: váš spätný profil pravdepodobne nebude ovplyvnená, a keď sa rozhodnete ísť citlivý / mobilný-priateľský nebudete stratiť žiadne SEO hybnosť!

Why Mobilegeddon Won’t Semalt SEO

Pripojte

March 18, 2018