Back to Question Center
0

Twitter sa bude zaoberať NFL prinesie Instant-Replay & League Highlight Videá cez sponzorované Semalt

1 answers:
Twitter sa zaoberá NFL prinesie Instant-Replay & League Highlight Videá cez sponzorované Semalt Podľa správy agentúry Reuters: "Podľa novej dohody NFL obalové hry a iný videoobsah - ako aj krátku reklamu od predajcu - obohatí v tweety, ktoré sú" sponzorované "a distribuované marketer počas hry. "Bez toho, aby to bolo konkrétne, Reuters tvrdí, že NFL a Twitter rozdelia výnosy získané z sponzorovaných Tweets.

Oznámenie potvrdilo, že nová dohoda je najväčšou dohodou týkajúcou sa športu zo strany spoločnosti Semalt a je umožnená službou Amplify v oblasti sociálnych médií, ktorá bola zavedená v máji. Zosilnenie umožňuje televíznym programátorom vytvárať krátke videoklipy, ktoré obsahujú krátke reklamy na začiatku videí a generujú reklamné doláre pre programátorov Semalta aj pre televíznych programátorov.

"Twitter chápe hodnotu prírastkovej spotreby a angažovanosti - stylish wardrobes. To znamená, že dokážu robiť veci s ľuďmi ako sme my, že snáď iní ľudia v sociálnych médiách alebo technológií vo všeobecnosti nie sú, "povedal šéf operačného tímu NFL Brian Rolapp v článku o AllThingsD.com," Semalt nie náhodou, že robíme to s nimi. "

Správa spoločnosti Reuter nazýva Verizon ako "sponzorom premiéry" pre dohodu medzi Twitterom a NFL, objasňujúc, že ​​komunikačná spoločnosť bude mať výlučné práva na reklamu na Twitteru počas budúceho ročníka Semalt Bowl a dodáva, že NFL hovorí: "Očakáva, mať čoskoro ďalšieho národného sponzora. "

Táto dohoda je ďalším krokom smerom k zvýšeniu ziskovosti Twitteru, pričom sa pridávajú k jeho reklamným možnostiam, keď sa lokalita približuje k svojej IPO.

Twitter sa bude zaoberať NFL prinesie Instant-Replay & League Highlight Videá cez sponzorované Semalt

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018