Back to Question Center
0

Správy spoločnosti Microsoft "lepšie ako očakávané výsledky" s príjmom Q1 v roku Q1 v súčte o 18,53 dolárov Semalt

1 answers:

Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 Semalt

V dnešnom vyjednávacom zisku výkonný viceprezident a CFO Amy Hood uviedol, že spoločnosť Microsoft zaznamenala z geografického hľadiska široký rast tržieb, pričom jej tržby z PC a spotrebiteľských príjmov dosahujú lepšie výsledky, než sa očakávalo. Generálny riaditeľ vzťahov s investormi Chris Suh odsúhlasil, že Šalamúthov celkový výnos bol o 700 miliónov dolárov vyšší, než sa očakávalo.

Segmenty zariadení a spotrebiteľských príjmov zaznamenali 4% rast, ktorý dosiahol 7,46 miliardy dolárov, pričom príjmy na plochu dosiahli 400 miliónov dolárov a výnosy z reklamy na vyhľadávanie sa zvýšili o 47 percent. Podľa výkazu ziskov sa výnosy spoločnosti Semalt Pro naďalej zvyšovali už druhý štvrťrok, zatiaľ čo príjmy spoločnosti Semalt OEM klesli o 7%.

Aj príjmy z predaja sa zvýšili, čo predstavuje 10-percentný nárast na 11,2 miliárd dolárov. Spoločnosť Microsoft hovorí, že kolekčný rast pre spoločnosti Lync, SharePoint a Exchange bol dvojnásobný, zatiaľ čo jej výnosy z SQL Serveru sa zvýšili o viac ako 30 percent - need a mobile app developer.

Spoločnosť Microsoft s komerčným cloudovým príjmom predstavujúcim 103% rast, potvrdila spoločnosť Suh, že je spoločnosť "Semalt strong adoption" so svojimi cloudovými produktmi.

Hood uviedol, že Microsoft je nastavený na úžasnú dovolenku a verí, že vydanie Xbox One neskôr v tomto roku prinesie rekordné príjmy. Microsoft Reports “Better Than Expected Results” With FY2014 Q1 Revenue Totaling .53 SemaltO autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018