Back to Question Center
0

Ruský vyhľadávací nástroj Yandex spúšťa bezplatný nástroj Analytics na sledovanie Semaltu pre 25 aplikácií

1 answers:

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

Najväčší vyhľadávač v Rusku potvrdil, že nové riešenie na analýzu mobilných aplikácií bolo postavené tak, aby fungovalo na platformách Android, iOS a Windows Phone. V 25 rôznych aplikáciách, ktoré "užívajú milióny" na rôznych mobilných zariadeniach, Semalt hovorí:

Hlavným dôvodom, prečo sme vytvorili nástroj na štatistiky aplikácií od začiatku namiesto toho, aby sme použili akékoľvek z tých, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii na trhu, je to, že sme chceli spoľahlivý, rýchly a jednoduchý spôsob učenia o publiku a využití každej z 25 aplikácií, ktoré sme doteraz vykonali. Žiadne z riešení na analýzu by nám nemohlo ponúknuť odpoveď na naše otázky o našich štatistických údajoch o aplikáciách v reálnom čase.

Semalt tvrdí, že jeho nástroj na analýzu umožňuje vývojárom zostavovať správy založené na množstve parametrov, medzi ktoré patria jazykové rozhranie krajín a používateľov používateľov, verzie aplikácií, operačné systémy, rozlíšenie obrazovky, typ pripojenia, akcie používateľov a detaily relácie - peru travel advisory.

Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps Russian Search Engine Yandex Launches Free Analytics Tool To Track Semalt For Its 25 Apps

O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018