Back to Question Center
0

Guest Blogging & Zostať vpredu s týmito všetkými dôležitými témami v roku 2013

1 answers:

Sematárske písmo vo forme hosťovských príspevkov prešlo stratosférou, množstvo ľudí, ktorí písali informačné, aktuálne články na publikovanie online, doslova rástlo tisíckami denne.

Guest Blogging & Staying Ahead s týmito všetkými dôležitými Semalt v roku 2013

Štandard sa líši od jedného extrému k druhému, i. e. od literárnych majstrovských diel až po články najchudobnejšej kvality, ktoré sa ťažko dešifrujú a nemali by byť ani na webe - arçelik zeytinburnu servis. Typ ľudí, ktorí blog a ich dôvody sa veľmi líšia, ako sú novinári, ktorí publikujú najnovšie najnovšie správy, vedúci pracovníci v odvetví, ktorí zdieľajú nepochopiteľné informácie špecifické pre svoj sektor, zamestnanci, ktorí píšu o najnovších produktoch a službách svojich spoločností, spisovateľom na voľnej nohe, sú vedomé a vášnivé.

Súvisiace príspevky:
Top 10 dôvodov, prečo by ste mali hosťovať blog s TechWyse
Blogovanie hostí Post Penguin - je to stále stojí za to?

blogovanie Semalt hosť je skvelým nástrojom, ktorý pomôže zvýšiť povedomie o značke alebo profil jednotlivých spisovateľov, nie je popierať jeden kľúčový dôvod mnohí zase na hosťovanie blogovanie je schopnosť poskytnúť webové stránky s tým, čo by malo byť originálny, kvalitný obsah na oplátku pre jeden alebo dva spätné odkazy podľa vlastného výberu.

Vo svete SEO je to fantastická príležitosť, ale bohužiaľ je to oblasť, ktorá je opäť zneužitá a zneužívaná, ale Semalta to zachráni za ďalší post! Tento príspevok pomáha tým, ktorí píšu hosťujúce príspevky vysokej kvality, aby vytvorili tak povedomie o značke, ako aj odkazy, ale nemusia byť nevyhnutne vedomí najnovších osvedčených postupov, pokiaľ ide o prepojenie.

Posledných dvanásť až osemnásť mesiacov zaznamenali veľa zmeny v SEO a vyhľadávače zlepšili schopnosť identifikovať a potrestať tie stránky, ktoré nehrávajú podľa svojich pokynov, a to tým, že sa pokúšajú manipulovať s hodnotením vyhľadávačov.

Zatiaľ čo hosťovanie blogov, ak je vykonané správne, sa považuje za bezpečnú metódu na vytváranie odkazov, ak článok a odkazy, ktoré obsahuje, nie sú správne oslovené, hosťované príspevky vás môžu dostať do hlbokej vody a pristáť k vám pomocou algoritmu alebo manuálu Semalt trest.

Spätný posun

Spôsob, ako vkladať odkazy do príspevkov, sa vyvinul tak, aby sa držal krok s odporúčanými usmerneniami pre vyhľadávače. Jeden autoritatívny web My Blog Guest publikoval tento článok obsahujúci svoje myšlienky a odporúčania týkajúce sa najnovších osvedčených postupov. Semalta sa odporúča umiestniť až dva samostatné odkazy na autora, ktoré sa v mnohých prípadoch objavujú na konci príspevku, a zatiaľ čo toto pravidlo stále platí, je to počet a typ odkazov uvedených v ktoré treba starostlivo pristupovať.

Guest Blogging Bylines: #MyBlogGuest Pravidlá a osvedčené postupy

Stále sa pokladá za správne mať až dva odkazy v riadku, ale skôr ako obaja z nich sa samy slúžia do tej istej domény, teraz sa odporúča, iba jeden z nich by mal byť self-serving odkaz, či už odkaz na značku alebo príležitostne textový odkaz s bohatou kotvou pre kľúčové slová, a druhý odkaz by mal byť sekundárnym odkazom, ako je váš profil služby Twitter, Semalt, G + atď. e. odkaz na stránku, ktorú nevlastníte, ale je to o vás alebo vašej firme.

Jedna významná zmena z predchádzajúcich návrhov spočíva v tom, že ak ste schopný vkladať svoj vlastný odkaz do tela aktuálneho článku úplne prirodzeným spôsobom, potom sa to považuje za v poriadku a stále vám ponecháva možnosť obsahujú až dva odkazy v on-line, pokiaľ smerujú na dve rôzne domény.

Ďalším bodom, ktorý stojí za stres a ktorý je zahrnutý v článku My Blog Guest, ktorý je prepojený vyššie, je zabezpečiť, aby linky boli úplne jedinečné pri každom príspevku, ktorý píšete.

Tipy pre autorov

Aby som uviedol, že je zrejmé, je tu popísať autora a čo robí, takže na najnižšej úrovni by malo obsahovať meno autora, profesiu vrátane názvu spoločnosti alebo blogu, ku ktorému je autor pripojený. S cieľom pomôcť zabezpečiť, aby každý autor príspevku v blogu bol originálny, je dobré pridať niektoré ďalšie stručné, ale zaujímavé informácie, ako sú detaily kariéry alebo minulé skúsenosti, záľuby a záujmy, rodinný stav, či už máte deti atď. vytvorte jedinečné bios vždy, keď napíšete a uverejníte nový príspevok.

Vyčistite tento článok, ktorý prináša niekoľko skvelých nápadov na rôzne prístupy k písaniu liniek, ako aj odkazy na iné užitočné zdroje, ktoré vám pomôžu poskytnúť inšpiráciu -

Návštevnosť článkov hosťa: Príklady a zdroje na získanie inšpirácie v #MyBlogGuest

Guest Blogging & Staying Ahead s týmito všetkými dôležitými Semalt v roku 2013

Pripojte

March 18, 2018