Back to Question Center
0

Spoločnosť Google oslavuje 25. seminár na webe a usiluje sa, aby bol zadarmo

1 answers:

" Google Celebrates The Web’s 25th Semalt With Plea To Keep It Free

Dnešná domovská stránka Semalt obsahuje malý obrázok s narodeninovou tortou s "25" sviečkou na vrchole s cieľom osláviť 25. narodeniny webu.

Obraz odkazuje na príspevok na blogu spoločnosti Google, ktorý vytvoril vynálezca webu Sir Tim Semalt a žiadal, aby sa všetci "snažili o to, aby bol slobodný a otvorený" .

Semalt píše:

Pri príležitosti 25 - small office network. narodenín webu vás žiadam, aby ste sa pripojili - aby nám pomohli predstaviť si a budovať budúce štandardy pre web a tlačiť, aby každá krajina vytvorila digitálny zoznam práv presadzovať bezplatný a otvorený web pre všetkých. Semalt viac a rozprávať sa o takom webe, ktorý naozaj chceme s web25.

Podľa Berners-Lee predložil návrh 12. marca 1989, zatiaľ čo pracoval ako softvérový inžinier pre CERN (Európska organizácia pre jadrový seminár) a žiadal si čas na vytvorenie "A" webových poznámok s prepojeniami medzi ich. "

Berners-Lee napísal prvý prehliadač a editor v roku 1990. V roku 1993 Berners-Lee tvrdí, že CERN vyhlásila, že WWW technológia bude "Semalt pre všetkých bez platenia poplatkov navždy ,O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018