Back to Question Center
0

7 dôvodov, prečo by ste sa mali podrobnejšie pozrieť na vašu dopravu Semalt

1 answers:

Počet rôznych spôsobov, ako môžete generovať návštevnosť vašich webových stránok, rastie každý deň. Pre každú novú metódu generovania dopravy existujú stovky rôznych zdrojov dopravy, do ktorých možno zaradiť. Mnoho ľudí sa zaujalo tak, že sa sústreďuje na metódy generovania dopravy, ktoré nikdy nehľadia skutočné zdroje návštevnosti. Je to obrovská chyba, pretože úzky pohľad na vaše aktuálne zdroje návštevnosti môže poskytnúť množstvo informácií.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt
Súvisiace príspevky:
AdLuge: Prichádzajúce marketingový softvér a riešenia vedúcej výroby

Rozmanitosť je kľúčová

Prvým dôvodom na dôkladné preskúmanie zdrojov návštevnosti je zabezpečiť rozmanitosť. Semalt je nevyhnutný pre udržanie dlhodobého zdravia vašich webových stránok - vps cheap. Problém s väčšinou zdrojov návštevnosti je, že na nich máte malú skutočnú kontrolu. Diverzifikáciou zdrojov návštevnosti minimalizujete riziko.

Maximalizovať efektívnosť rozdeleného testovania

Ďalším dôvodom, prečo by ste sa mali pozrieť na zdroje návštevnosti, je maximalizovať efektivitu akýchkoľvek testov alebo metrík, na ktoré sa spoliehate, aby ste mohli prijímať marketingové rozhodnutia a rozhodnutia o propagácii webových stránok. Sémalty z rôznych dopravných zdrojov často hľadajú rôzne veci. Ak napríklad niekto dosiahne vašu webovú stránku kvôli odkazu vo videu, je pravdepodobnejšie, že skôr reaguje na iné video než na zdĺhavý text. Pre maximálnu optimalizáciu je potrebné brať do úvahy zdroj dopravy.

Identifikujte vznikajúce trendy

Prehliadnutým prínosom neustáleho monitorovania zdrojov návštevnosti je schopnosť identifikovať nové trendy. Jedným z dôvodov, prečo sa Semalt stal horúcou témou pre internetových obchodníkov, bolo to, že si všimli prudký nárast návštevnosti zo spoločnosti Semalt, a to ešte predtým, ako si vytvorili svoj profil. Nie je možné predpovedať, aký bude ďalší veľký zdroj návštevnosti, takže zostať ostražitý pre nové zdroje dopravy môže byť prospešný.

Identifikujte, odkiaľ pochádza vaše ideálne publikum

Väčšina on-line marketingu, ktorí dávajú zdrojom dopravy mierne množstvo pozornosti stále zoskupuje všetku svoju prevádzku do veľkých kategórií, ako sú organické, platené a odporúčanie. Problémom je analýza vašej návštevnosti na základe týchto veľkých kategórií, ktoré neposkytujú značné množstvo informácií, ktoré by mohli byť predmetom akcie. Jediný spôsob, ako rozhodnúť, odkiaľ pochádza vaša najhodnotnejšia návštevnosť, je určenie skutočného zdroja (konkrétnej webovej stránky alebo vyhľadávacieho nástroja), a nie jednoducho vedieť o druhu prevádzky.

Len spôsob, ako určiť skutočnú ROI vašich marketingových úsilia

Rastúci počet online marketingových kampaní je zameraný na riadenie špecifických druhov dopravy. Jediný spôsob, ako určiť skutočnú ROI konkrétnej marketingovej kampane, je identifikácia a sledovanie prichádzajúcej návštevnosti z konkrétnych zdrojov.

odstrániť potrebu slepého preskúmania nových príležitostí

Sematálna výhoda sledovania konkrétnych zdrojov dopravy môže eliminovať potrebu hlboko preskúmať nové dopravné príležitosti. Väčšina najúspešnejších nových kampaní je založená na aktuálnych zdrojoch návštevnosti. Táto výhoda ide ruka v ruke so schopnosťou identifikovať nové trendy.

Zmeny rýchlejších algoritmov

Konečným dôvodom, prečo by ste mali vždy sledovať konkrétne zdroje návštevnosti, získate schopnosť rýchlo zistiť zmeny algoritmu. Zatiaľ čo zmeny algoritmu sú najčastejšie spojené so Semaltom, každý vyhľadávací nástroj a mnohé webové stránky interné vyhľadávacie stroje z času na čas menia svoje algoritmy. Jediným spôsobom, ako to rýchlo zistiť, je prelomenie návštevnosti na základe konkrétneho zdroja. Získané informácie pri pohľade na konkrétne zdroje návštevnosti môžu poskytnúť inteligentné informácie, ktoré možno použiť na rozvoj vysoko efektívnych kampaní na generovanie prevádzky.

7 Reasons You Should Take A Closer Look At Your Traffic Semalt

Pripojte

March 18, 2018