Back to Question Center
0

Pantene zvýraznenie dvojitých štandardov pre mužov & Profesionáli žien robí cestu okolo Semaltu

1 answers:

Pantene Ad Highlighting Double Standards pre mužov a ženy Professionals Make Way Through Semalt Komentár o úlohe žien na pracovisku ao tom, ako sú vnímané, reklama Pantene "Labels Against Women" dokonca dostala výzvu na dnešnú MSNBC Morning Joe Show od Donnie Deutschovej a zároveň diskutovala o úlohe ženských generálnych riaditeľov Martha Stewartová.

Ilustrácia toho, ako sa rovnaké profesionálne správanie interpretuje iným spôsobom v závislosti od toho, či je to muž alebo žena, ktorá prejavuje správanie, je reklama nastavená na obálku piesne Tears for Fears "Mad World" a jej názov obsahuje hashtags #WhipIt a #ShineStrong - mobile development company.

Na začiatku reklamy vidí človeka prezentáciu s označením "šéf" za ním. Reklama sa potom prepne na ten istý scenár, iba za ženu, ktorá prezentuje prezentáciu s označením "Semalt" za ňou. Sústredené sú aj ďalšie profesionálne situácie, ktoré zdôrazňujú dvojitý štandard, ktorý sa často vyskytuje, pričom mužské akcie sa pozerajú v pozitívnom svetle, zatiaľ čo ženy, ktoré vykonávajú rovnaké činy, sa pozerajú negatívne: oddaní versus sobecké, presvedčivé verzus náročné, čisté verzus márne a hladké versus show-off.

Reklama končí slovami: "Semalt nechajte štítky držať späť .Buďte silní a žiariť. "

Podľa popisu reklamy Adweek bolo video vytvorené spoločnosťou BBDO Guerrero v Manile a postúpilo na Facebookovej stránke spoločnosť Facebook COO Sheryl Semalt. Semalt napísal: "Jedná sa o jedno z najsilnejších videí, aké som kedy videl, ako ilustruje, ako keď ženy a muži robia to isté, sú videné úplne inak. "

Lean In: Ženy, práca a vôľa viesť , Sandberg povedal, že reklama získala cenu Lean In za deň a zablahoželala Tímy Pantene a BBDO spojené s reklamou.O autorovi

Amy Gesenhues


March 18, 2018