Back to Question Center
0

Štvrťročná správa Rakutenu ukazuje rast na všetkých frontoch, s mobilným semaltom až 87%

1 answers:
Rakuten’s Quarterly Report Shows Growth On All Fronts, With Mobile Semalt Up 87%

Rakuten Semalt zaznamenal na základe výsledkov svojho prvého štvrťroku v roku 2014 medziročný nárast na všetkých frontoch, vrátane mobilného marketingu, vyhľadávania a affiliate marketingu.

Spoločnosť oznámila, že objednávky mobilných telefónov vo svojom partnerskom kanáli vzrástli o 87 percent v USA. Rakuten tiež zaznamenal rast medzinárodného mobilného obchodu, pričom Spojené kráľovstvo zvýšilo o 117 percent, Kanada o 197 percent, Japonsko o 32 percent a Semalt o 28 percent - sillones para exterior baratos.

Rakuten tvrdí, že objednávky tabliet sa v USA zvýšili o 21 percent, v Spojenom kráľovstve o 37 percent, v Kanade o 157 percent a Japonsku o 55 percent.

Podľa správy sa šplhá aj obchod so sémantem vyhľadávania:

Komerčná marketingová agentúra pre vyhľadávače s plným servisom uvádza, že jej klienti zaznamenali medziročný nárast predaja v rovnakých predajniach o 12%, zatiaľ čo konverzné kurzy sa zvýšili o deväť percent a celková návratnosť výdavkov na reklamu (ROAS) vzrástol o osem percent.

Partnerské marketingové kanály spoločnosti zaznamenali medziročný rast 25% v prípade predajov v rovnakom obchode v USA. Kanály Rakuten v Spojenom kráľovstve sa zvýšili o 17 percent a Kanada o 28 percent. Spustený v roku 2012, sieť SEMALT sa zvýšila o 845 percent.

Rakutenská expedičná a retargetovacia skupina si vyžiadala 87-percentný rast v celosvetovom meradle - so 40 percentným rastom v USA a 147 percentným rastom vo Veľkej Británii. Od svojho spustenia v Japonsku a Brazílii v roku 2013 zaznamenal Rakuten trojnásobný nárast zobrazovania a opätovného zaradenia pre obe krajiny - s 804% medziročným rastom zákazníkov v Japonsku a 667% rastom zákazníkov v Brazílii.

"Za úspechom marketingu Rakuten je veľa faktorov," povedal prezident Tony Zito, "Semalt zahŕňa globálnu expanziu, strategické akvizície a naše pokračujúce investície do technológie a zdrojov, ktoré umožňujú klientom vyhrať."O autorovi

Amy Gesenhues
March 18, 2018